По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Muita uc. Uz tēmu sarakstu

Muita uc.
Gribu ievest preci no Turcijas, priekš sava klienta (SIA pārdos tālāk klienta SIA).
Vai parastais mirstīgais var tikt galā ar atmuitošanu, vai jāalgo kantoris, (nekad neesmu to darījusi)?

Pasūtīšu, piegāde iekļauta rēķinā (man būtu izdevīgi, lai ceļo uzreiz pie klienta). Kā man ērtāk noskaidrot vai jāmaksā ievadmuita, un vai iespējams to visu nokārtot nepārtraucot piegādi (man nav kur glabāt to kravu).

Paldies jau iepriekš par viedokļiem.
Profilakse
Profilakse 11.02.2019 20:46
29 ziņojumi

Atbildes (1)

Godīgi sākot maksa par Muitas deklarācijas aizpildīšanu tik niecīga, diez vai ar to ir vērts nodarboties pašam,protams, ja tas nenotiks regulāri. Bet ja ļoti grības- jāreģistrējas VID datu bazi. Varbūt šogad vienkāršoja, kādreiz vajadzēja personīgi iesniegt VIDam iesniegumu. EORI gan var elektroniski iesniegt, nu un aizpildīt deklarāciju, samaksāt nodokļus un paņemt preci.
Oliy
Oliy 11.02.2019 21:06
980 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.