По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Ziedojums UIN deklarācijā Uz tēmu sarakstu

Ziedojums UIN deklarācijā
Sveicināti!
Lasu likumu, MK noteikumus, VID metodiku un brīnos. Vai tiešām jaunajā UIN deklarācijā norādot, ka ir veikts ziedojums, norāda nevis reāli ziedoto summu, bet gan summu, kuru pēc izvēlētās metodes var neiekļaut nodokļa bāzē.
Sanāk baigi dīvaini, ka ziedots ir 100 EUR, bet deklarācijā šie simts eiro nekur neparādās, tā vietā parādās 2000, jo tik ir 5% no iepriekšējā gada peļņas...
Aigarsr
Aigarsr 29.05.2019 11:14
208 ziņojumi

Atbildes (5)

Jā, tieši tā arī ir. Es arī biju ielikusi ziedoto summu, bet nācās labot deklarāciju.
Uce
Uce 29.05.2019 11:21
218 ziņojumi
Pag, pag, es arī apjuku.
Bet... ja ir ziedots 1 EUR - no mobilā tālruņa sazin kam?
Es ieliku ar saimniecisko darbību nesaistītajos izdevumos, jo ziedotājam iepriekšējā gadā peļņa bija 0.
Viedie kolēģi, lūdzu komentāru. Paldies.
Aivars007
Aivars007 29.05.2019 11:40
26981 ziņojums
Ja ziedots sazin kam- jāliek ar saimniecisko darbību nesaistītajos izdevumos un jāmaksā UIeN. Tikai tad,ja ziedots SLO vai budžeta iestādēm, var piemērot atvieglojumu. Un atvieglojuma limits nav saistīts tikai un vienīgi ar iepr.gadapeļņu, bet var piemēot arī normu- 2 % no darba algas.
Vinnijsp
Vinnijsp 29.05.2019 12:01
308 ziņojumi
Paldies, Vinnij Pūk!
Ņemot vērā, ka mani klienti sarežģītas operācijas neveic, neesmu 100% izstudējis jauno UIN likumu.
Tagad nomierinājos. Vēlreiz paldies!
Aivars007
Aivars007 29.05.2019 12:15
26981 ziņojums
Arī SLO var noziedot ar zvanu uz speciālo 900-to numuru, piemēram, var noziedot ziedot.lv Šādus zvanus var kā ziedojumu SLO attiecināt? Kas tad būs attaisnojuma dokuments šim? Operatora sarunu izdruka?
Ant_lv
Ant_lv 29.05.2019 17:35
3405 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.