По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Z atskaites - kase Uz tēmu sarakstu

Z atskaites - kase
Kā ir pareizi, ja man ir Z atskaites katru dienu, bet naudu bankā iemaksā 1x nedēlā vai pat retāk ? Vai man jātaisa kasē inkasācija katru dienu vai varu taisīt 1 ieņ.orderi ar to dienu kad nauda aiznesta uz banku kopā par 5 dienām?

Ieņēmumi ir dažādās summās...var taču pieņemt, ka nauda no kases aparāta katru dienu netiek izņemta...kāpēc ne?

Paldies
Rumbinja
Rumbinja 21.06.2019 13:09
1000 ziņojumi

Atbildes (6)

Lieta tāda, ka (it kā) nauda tiek katru vakaru izņemta no KA - vēl jo vairāk tiek Z tā iesist ka tiek izņemta arī maiņas nauda (šefs tā esot licis darīt), bet re\āli tie 50 eur paliek KA. Tā kas tiek izņemta onāk Selgas cepumu kastītē līdz brīdim kad šefs aiznes uz banku. Tā kā reāli Z nesaskan ar gr-bas uzskaites daiem. Es tagad domāju kā pareizi darīt tālāk inkasēt kasē katru dienu vai turpināt taisīt 1 ieņ.orderi piemeram pa 5 dienām un viss.

Lūdzu viedokļus, jo finālā jau nekas nemainās - viss sakrīt.
Rumbinja
Rumbinja 21.06.2019 13:58
1000 ziņojumi
Kādus tur viedokļus.

Kases aparāta (sistēmas) žurnālā ir ailes, kur var ierakstīt inkasēto naudas summu. Es senos laikos ( struktūrvienībā) darīju tā, ka EKA (KS) žurnālā ierakstīju inkasētās naudas ailē to summu, ko aiznesu uz banku. Man vienmēr atlikums sakrita. Nekādas jaunas ābeces es neizdomāju. Inkasējām no KS katru dienu visu naudu, jo Z atskaiti izdrukājot viss bija pa 0,00.
Aivareno
Aivareno 21.06.2019 15:28
6641 ziņojums
Tā kas tiek izņemta onāk Selgas cepumu kastītē līdz brīdim kad šefs aiznes uz banku. Tā kā reāli Z nesaskan ar gr-bas uzskaites daiem.
Rumbinja 21.06.2019 13:58
Nejauciet kontu plānā KA kontu ar uzņēmuma kases kontu un bankas kontu. Nauda izņemta no KA jābūt pieņemta uzņēmuma kasē, tur uzkrājas un kadreiz tiek iemaksāta bankā. Nekas nevar nesaskanēt ar grāmatvedības uzskaites datiem
Meek
Meek 21.06.2019 16:28
5623 ziņojumi
Un nedrīkst glabāt Selgas cepumu kastītē.
Jāglabā vismaz Rafaello kārbiņā vai citu trifeļu konfekšu kārbiņā.
Aivars007
Aivars007 21.06.2019 16:30
26981 ziņojums
tas par kastītēm ir labais bet es nediriģēju šo orķestri...kāds seifs?! tie taču ir izdevumi nopirkt seifu! varētu padomāt, ka būtu jāpērk tik liels kā LB naudas glabātuvē ...
Rumbinja
Rumbinja 21.06.2019 18:32
1000 ziņojumi
es sapratu rīt sākšu visu labot,
Rumbinja
Rumbinja 21.06.2019 18:35
1000 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.