По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Paziņojums par fiziskai personai izmaksātajām summām Uz tēmu sarakstu

Paziņojums par fiziskai personai izmaksātajām summām
Labdien!

Sakiet lūdzu, vai VID reģistrētai saimnieciskās darbības veicējai, fiziskai personai ir jānodod atskaite "Paziņojums par fiziskai personai izmaksātajām summām"?
Saimnieciskās darbības veicējs sniedz friziera pakalpojumus un katru mēnesi maksā īres maksu fiziskai personai par telpas izmantošanu.
7viesis
7viesis 11.07.2019 14:02
186 ziņojumi

Atbildes (3)

11. Komersanti, individuālie uzņēmumi (arī zemnieku vai zvejnieku saimniecības), kooperatīvās sabiedrības, nerezidentu pastāvīgās pārstāvniecības, iestādes, organizācijas, biedrības, nodibinājumi un fiziskās personas, kuras reģistrētas kā saimnieciskās darbības veicējas, pēc personas — nodokļa maksātāja — pieprasījuma saņemšanas izsniedz šai personai paziņojumu par izmaksātajām ar iedzīvotāju ienākuma nodokli apliekamajām summām, kas nav saistītas ar darba attiecībām, un no šīm summām ieturēto nodokli vai, ja izmaksātais ienākums nav apliekams ar nodokli, izmaksu apliecinošu dokumentu un nosūta paziņojumu Valsts ieņēmumu dienestam:

1) par personām izmaksātajiem ienākumiem, kas minēti šā panta desmitajā un divpadsmitajā daļā, un no tiem ieturēto nodokli — ne vēlāk kā līdz ienākuma izmaksas mēnesim sekojošā mēneša 15.datumam

2) par personām, neieturot nodokli, izmaksātajām summām — Ministru kabineta noteiktajā termiņā. Ministru kabinets nosaka apliecinājuma dokumentu izsniegšanas kārtību, kā arī ienākumus, par kuru izmaksu tie izsniedzami, un izņēmumus;
Abra
Abra 11.07.2019 14:30
2164 ziņojumi
Paldies...tātad nododam!
7viesis
7viesis 11.07.2019 16:07
186 ziņojumi
Iesniedzam.
Aivars007
Aivars007 11.07.2019 16:25
24703 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem