По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

nesadalīta peļņa Uz tēmu sarakstu

nesadalīta peļņa
Sabiedrības bilancē ir nesadalīta peļņa , kas gūta līdz 31.12.2017. dalībnieki plāno „veco peļņu” sadalīt dividendēs līdz 31.12.2019, izmantojot iespēju piemērot iedzīvotāju ienākuma nodokļa(IIN) likmi 10%, tādējādi ieturot IIN un iesniedzot „Paziņojumu par fiziskai personai izmaksātajām summām” līdz gada beigām . Bet sabiedrībai nav finanšu iespējas tajā pašā laika periodā izmaksāt dalībniekiem paredzētas izmaksai dividendes, to summa paliek kontā „Iepriekšējo gadu neizmaksātas dividendes” līdz tā iespēja paradīsies . Vai es pareizi saprotu, ka visnegatīvākajā perspektīvā, pēc 10 gadiem (Komerclikums ) neizmaksātas dividenžu atlikums „ pāries” sabiedrības īpašumā caur operācijām kontā „Pārējie ieņēmumi”.
Il66
Il66 13.08.2019 10:28
28 ziņojumi

Atbildes (3)

Man izskatās, ka pareizi sapratāt.
Jāmēģina tomēr iekrāt naudu, lai dividendes arī izmaksātu.
Situācija dīvaina - peļņa ir, naudas nav.
Man izskatās, ka pārāk daudz "optimizāciju" esat veikuši. Kas nav ne atzīstami, ne apsveicami.

... nav finanšu iespējas tajā pašā laika periodā izmaksāt ...
Izmaksājiet pa daļām - divos gados, piemēram.
Aivars007
Aivars007 13.08.2019 11:41
26981 ziņojums
Paldies! Nauda tika ieguldīta tālākai attīstībai pamatlīdzekļu iegādei, tā nebija „ optimizācija”
Il66
Il66 13.08.2019 12:11
28 ziņojumi
Paldies! Nauda tika ieguldīta tālākai attīstībai pamatlīdzekļu iegādei, tā nebija „ optimizācija”
Il66 13.08.2019 12:11
Tas priecē. Iekrājiet arī dividendēm.
Aivars007
Aivars007 13.08.2019 12:17
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.