По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Horizon, lūdzu palīdzību Uz tēmu sarakstu

Horizon, lūdzu palīdzību
Добрый день, с утра не могу загрузить программу. Дозвонилась до VISMA, не факт что ответят сегодня.
Вход как обычно ( пользователь,пароль), потом дал сообщение о сохранении данных, выдал ошибку, на команду отказ-открывает программу с двумя окнами: система и помощь. Кто то сталкивался с аналогичным?
Totias
Totias 25.10.2019 11:45
563 ziņojumi

Atbildes (8)

Ja prasa atjaunot datus, tas jādara.
Es to daru regulāri, kad sistēma pieprasa, nav nekādu problēmu.
Pagaidu, kamēr atjaunojas, un var turpināt darbu.
Aivars007
Aivars007 25.10.2019 11:50
26981 ziņojums
И я обычно соглашаюсь, но в этот раз пыталась позволить - выдал ошибку и остановил начатую работу.
Totias
Totias 25.10.2019 11:54
563 ziņojumi
Vejdojot datu kopiju, radās sekojoša kļūda:
Cannot open backup device 'C:\Program Files\ Microsoft systems error 3 (The systems cannot find the path specified).
BACUP DATABASE is terminating abnormally/
Totias
Totias 25.10.2019 12:05
563 ziņojumi
Sazinieties ar Visma.
Ja esat viņu klients, viņiem ir jāpalīdz.
Ja nepalīdz, tad - nu i na*** tādu Vismu!
Pārejiet pie cita!
Ir taču viņu dīleri, kuri šo monstru izplata un palīdz uzturēt pie dzīvības.
Man jau pirms 10 gadiem tika aizrādīts, lai nelādējos attiecībā uz tik burvīgu programmu...
Cenšos ievērot, lai arī sakostiem zobiem...
Vislabākā programma, kādu zinu!
Aivars007
Aivars007 25.10.2019 12:57
26981 ziņojums
Pameklējiet šajā forumā, kādreiz esmu devis ļoti atsaucīga cilvēka vārdu (foruma dalībnieka), kurš man vienmēr ir palīdzējis. Par ko šim cilvēkam esmu bezgalīgi pateicīgs!
Bet tagad jau ir kauns bez šī cilvēka atļaujas atkal rakstīt viņa vārdu šeit publiski.
Aivars007
Aivars007 25.10.2019 12:59
26981 ziņojums
Спасибо, полчаса как все исправили (VISMA) . (Утро пятницы удалось почти до инфаркта ).
Мне кажется я знаю, о ком Вы говорите,согласна с Вами. Хороших людей все равно в мире больше, чем тех других...
Totias
Totias 25.10.2019 15:07
563 ziņojumi
Спасибо, полчаса как все исправили (VISMA) . (Утро пятницы удалось почти до инфаркта ).
Мне кажется я знаю, о ком Вы говорите,согласна с Вами. Хороших людей все равно в мире больше, чем тех других...
Totias 25.10.2019 15:07
Saprotu Jūsu izjūtas. Ne reizi vien ir nācies ko līdzīgu piedzīvot.
Ir labi, ja pasaulē ir arī labi cilvēki. Protams, viņu ir maz.
Kaut arī Идиотов на свете не так уж много, но они так умно расставлены, что встречаются на каждом шагу...
Aivars007
Aivars007 25.10.2019 15:50
26981 ziņojums
Totias
Totias 28.10.2019 12:22
563 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.