По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

PL iegāde - tika čeks Uz tēmu sarakstu

PL iegāde - tika čeks
Iegādāti PL par kopējo summu 825.00 EUR, bet man iedots tikai čeks (bez rekvizītiem) un kvīts vai tiešām tas der? Man tā kā PPR prasās?

PALDIES
Rumbinja
Rumbinja 10.11.2019 06:01
1000 ziņojumi

Atbildes (3)

Iegādāti PL par kopējo summu 825.00 EUR, bet man iedots tikai čeks (bez rekvizītiem) un kvīts vai tiešām tas der? Man tā kā PPR prasās?

PALDIES
Rumbinja 10.11.2019 06:01
Jums jāvadās pēc uzņēmuma metodikas. Varbūt tur rakstīts, ka pamatlīdzekļus uzskaita no 900 EUR vai 1000 EUR. Arī dokumenta atbilstība jāvērtē pamatojoties uz normatīvajiem aktiem. Pavadzīme nav noteicošais faktors, lai pieņemtu ekspluatācijā pamatlīdzekli.
Aivareno
Aivareno 10.11.2019 10:51
6641 ziņojums
Iegādāti PL par kopējo summu 825.00 EUR, bet man iedots tikai čeks (bez rekvizītiem) un kvīts vai tiešām tas der? Man tā kā PPR prasās?

PALDIES
Rumbinja 10.11.2019 06:01
kvīts - с реквизитами или от пос терминала? Одно дела оправдательный документ для PVN, др дело для принятия к учету. И правильно Aivareno, PL может передать к примеру и физ. персона без чеков и накладных.
Otkat
Otkat 10.11.2019 19:18
1239 ziņojumi
ok es sapratu domu.paldies
Rumbinja
Rumbinja 10.11.2019 20:39
1000 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.