По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Tilde Jumis Pro un EKA Z atskaišu imports Jumī Uz tēmu sarakstu

Tilde Jumis Pro un EKA Z atskaišu imports Jumī
Labdien!
Gribas atvieglot dzīvi un patreiz meklēju programmas, ar kura palīdzību EKA Z atskaites tiek importētas uz Jumi! Uzņēmumam ir 7.tirdzniecības vietas ( visas darbojas 6.dienasnedēļā) un manuāli vadāmais EKA Z atskaišu bariņš ir iespaidīgs, kas paņem pietiekoši daudz laika, vadot protams iemetas arī kļūdas un sanāk milzīgi liels laika patēriņš ņemoties tikai ap šiem darījumiem vien! Tad nu aizdomājos , ka varētu to atļaut veikt kādai programmai.
Varbūt mūsu pulciņā ir kāds(i), kuri izmantoto kādu no programmām un varētu dalīties pieredzē, ir vērts, nav vērts, atvieglo vai tomēr pretēji, vienalga nākas to visu pārbaudīt utt...
Ko īsti transportē Jumī šīs programmas, vai tikai dienas ieņēmums vai arī iespējams transportēt inkasācijas, kur attiecīgi Jumī manuāli nav jāveido kases orderis...

Varu vien piebilst, ka noliktavas uzskaite nav, vien nepieciešama Z atskaišu imports uz Jumi!
Cik esmu atradusi tad D Kubs piedāvā ko tml, bet kā tas strādā praksē?
Mazamazina
Mazamazina 20.01.2020 19:03
264 ziņojumi

Atbildes (11)

Par programmām neko nevarēšu pateikt, bet vai neesat pamēģinājusi atvieglot dzīvi kaut vai veicot "parastu" importu Jumī? Vai no EKA sistēmām nevar sagatavot atskaiti excel (.csv vai pat vienkārši .xls) formā? Īpašas pieredzes man ar tām sistēmām nav, bet reiz esmu saņēmusi tāda tipa atskaiti no EKA. To tad var pielāgot Jumja importa faila vajadzībām. Vai sagatavot importa failu atbilstoši un tad katrreiz par periodu tur sakopēt vajadzīgo info no EKA atskaitēm?

Man vienkārši ir klients, kam ir plašs excelis, no kura tiek ģenerēti rēķini klientiem. Es, savukārt, šo exceli izmantoju, lai ieimportētu rēķinus Jumī, ļoti ērti. Nošautos, ja būtu katrs rēķins atsevišķi jāvada.

Jumī pie Datu importa jāizvēlas datu veids excel un tad tur atveras iespēja paskatīties Jumja sagatavotos paraugus importa failiem. Varbūt noder.
Zaneoga
Zaneoga 21.01.2020 20:08
156 ziņojumi
Liels paldies par padomu!!! Arī par rēķiniem xls formā, noderīgi! Noteikti paskatīšos šo variantu!
Mazamazina
Mazamazina 24.01.2020 13:02
264 ziņojumi
EKA Z atskaites tiek importētas uz Jumi!
Mazamazina 20.01.2020 19:03
Vispār jau, ja ir EKA programma (speciālā, kas "draudzējas" ar Jumi), tad visas X atskaites (finanšu un preču) var Jumī ieimportēt.
Sazinieties ar dKubs, SIA. http://www.dkubs.lv/front/welcome.aspx
Andaz
Andaz 27.01.2020 11:29
27892 ziņojumi
Vai Jumja ieejas formāts ir pieejama informācija? Vai tomēr Tildes zinātība?
Ant_lv
Ant_lv 27.01.2020 21:37
3387 ziņojumi
pieejama informācija?
Ant_lv 27.01.2020 21:37
Pieejama, pieejama...
Nodoklitis
Nodoklitis 27.01.2020 22:00
224 ziņojumi
Vispār jau, ja ir EKA programma (speciālā, kas "draudzējas" ar Jumi), tad visas X atskaites (finanšu un preču) var Jumī ieimportēt.
Andaz 27.01.2020 11:29
Paldies! Bet kā jau jautājumā minēju, vēlējos zināt, vai kādam ir pieredze un kā tas darbojas praksē!
Mazamazina
Mazamazina 28.01.2020 08:48
264 ziņojumi
Vai Jumja ieejas formāts ir pieejama informācija? Vai tomēr Tildes zinātība?
Ant_lv 27.01.2020 21:37
Kam Jums tas?
Andaz
Andaz 28.01.2020 08:59
27892 ziņojumi
Nesen sāku mācīties jaunu programmēšanas valodu, būtu iespēja patrenēties uz kaut kā reāla.
Ant_lv
Ant_lv 28.01.2020 20:51
3387 ziņojumi
Nesen sāku mācīties jaunu programmēšanas valodu, būtu iespēja patrenēties uz kaut kā reāla
Ant_lv 28.01.2020 20:51
Jūsu vēlme ir aizliegta ar likumu:

4.pants Aizsargājamie darbi

Autortiesību objekts neatkarīgi no izpausmes formas un veida ir šādi autoru darbi:

1) literārie darbi (grāmatas, brošūras, runas, DATORPROGRAMMAS, lekcijas, aicinājumi, ziņojumi, sprediķi un citi līdzīga veida darbi);
Andaz
Andaz 31.01.2020 17:13
27892 ziņojumi
Brīvi pieejami dokumentācija nav datorprogramma.
Ant_lv
Ant_lv 31.01.2020 19:32
3387 ziņojumi
Es no savas puses (bez autortiesību naudas) varētu piedāvāt kādu sprediķi - lai cilvēks patrenējas.
Aivars007
Aivars007 31.01.2020 20:16
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.