По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Līguma laušana ar klientu Uz tēmu sarakstu

Līguma laušana ar klientu
Vai kādam ir paraugs sadarbības līguma laušanai ar klientu, kam sniegts grāmatvedības pakalpojums saistībā ar uzticības zaudēšanu un nespēju vairs sadarboties? Vai un kur var atrast kādā likumā pantu, kas ļauj tādā gadījumā līgumu lauzt nekavējoties, nebrīdinot mēnesi iepriekš?
Cleo
Cleo 14.02.2020 16:51
19234 ziņojumi

Atbildes (11)

Tikai vienošanas. Bet var pacelt maksu tā, lai pats atsakās.
Sbe
Sbe 14.02.2020 16:58
1150 ziņojumi
Maksas pacelšana kaut kā jāpamato, bet es principā vairs nevēlos sadarboties. Ticamības moments ir zaudēts un attieksme no viņa puses pret mani un manu darbu man nav pieņemama.
Cleo
Cleo 14.02.2020 17:12
19234 ziņojumi
Ināra, jāmēģina labāk vienoties. Miers baro, nemiers - posta.
Es ar absolūti visiem, kurus esmu padzinis (un tas nav 1 vai 2), esmu vienmēr vienojies.
Ja līgumā noteikts, piemēram, mēnesis, tas būtu jāievēro.
Nav tāda likuma, diemžēl, uz kuru varētu atsaukties. Ja nu vienīgi ir kāda nelegālo līdzekļu pazīme. Tad var mēģināt uzteikt līgumu agrāk.
Man ir daža laba draudu vēstule, bet ne šādam gadījumam.
Aivars007
Aivars007 14.02.2020 17:20
26981 ziņojums
Ok, nav nav. Mēģināšu pati kaut ko sacerēt. Miers tur nebūs arī vienojoties, tāpēc šoreiz pacietības mērs ir izsmelts. Bet paldies par padomu.
Cleo
Cleo 14.02.2020 17:36
19234 ziņojumi
Es atsauktos uz pretmazgāšanas likumu. No viena klienta reiz atteicos. Diezgan atklātā tekstā viņiem izstāstīju, ka tā kā vini strādā, man nepatīk, un lai meklē jaunu grāmatvedi, citādi man nāksies par viņiem ziņot.
Ja negribas naidoties (ko arī es neiesaku), tad var formulēt tā - es esmu vecmodīga grāmatvede, jums varbūt vajadzīgs kāds jaunāks un elastīgāks cilvēks.
Bet parasti jau ir tā, ka bijušais grāmatvedis klientam var sagādāt lielākas nepatikšanas nekā otrādi, tā ka nevajag arī pārāk baidīties.
Ilzex
Ilzex 14.02.2020 18:30
2666 ziņojumi
Te īsti nav problēma ar krāpšanu, bet gan ar attieksmi kā tādu, tāpēc uz 'šo NILLTF likumu gan nesanāks atsaukties.
Cleo
Cleo 14.02.2020 18:54
19234 ziņojumi
Tad labāks laikam būs Ilzes padoms.
Es arī dažkārt kaut kādas muļķības esmu gvelzis, lai tikai tiktu vaļā.
Vienā reizē gan izmantoju to gadījumu - cenas paaugstināšanu.
Jo zināju klienta skopumu. Un tas nostrādāja kā labi noregulēts pulkstenis.
Tagad skraida apkārt, jau kuro grāmatvedi nomaina.
Es smaidu - nevajadzēja mani "davest".

Kā agrāk rakstīju - Cilvēku jau nepāraudzināsi.
Bet ja ar lāpstu iekrāmēsi pa seju, kaut kādu pieredzi jau iedosi.
Aivars007
Aivars007 14.02.2020 19:03
26981 ziņojums
Ja problēma ir attieksmē, tad tas jāārstē ar naudu. Man bija klients nerezidents, kas man visu laiku mēģināja uzgrūst visādus ar grāmatvedību nesaistītus darbus. Bija skops, negribēja algot sekretāri. Vienreiz parunājos ar viņa juristu, kas man bija labs paziņa un es vaicāju, vai tad Tevi arī mēģina ekspluatēt? Viņš teica, ka jā, bet viņš katrreiz atbildot, ka var izdarīt, bet tas maksās 50 eur vai 100 eur utt. Tad nu es arī sāku tā darīt. Ja arī neizdodas tikt vaļā no neplānota darba, tad vismaz tas ienes papildus naudu. Un tas ļoti nomierina
Ilzex
Ilzex 14.02.2020 19:30
2666 ziņojumi
Es arī no viena klienta atkrātījos ātri un vienkārši. Pateicu viņam, ka saņēmu ļoti labu darba piedāvājumu un steidzīgi pārtraucu darbu ar visiem esošiem klientiem. Sarunājam, ka es noslēdzu tēkošo mēnesi un mēs pārtraucam sadarbību. Tas, protams, bija "informācija" tikai viņam, lai atkrātītos Šķiramies mierīgi un bez konflikta
Meek
Meek 14.02.2020 23:33
5622 ziņojumi
Даже если сегодня предупредить его о разрыве отношений (за месяц), сдача следующего ПВНа ляжет на нового бухгалтера.
Я расставалась, открыто говоря,
"я не хочу дальше с вами работать. В ваших интересах за две недели найти нового бухгалтера, Заставить работать вы меня не сможете. "
На фирме значительно увеличился объем и пошла экономия на бухгалтере.
Подписали vienošanas .
Starina
Starina 16.02.2020 14:04
6405 ziņojumi
Uzteikumu jau parakstīja, meklē jaunu grāmatvedi.
Cleo
Cleo 21.02.2020 11:35
19234 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.