По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Paziņojums par PVN samaksu, ja apgrozījums virs 40k Uz tēmu sarakstu

Paziņojums par PVN samaksu, ja apgrozījums virs 40k
ПомоХите,
оборот в январе превысил 40к евро, PVN номер не дают - пока что....
Значит нужно заплатить с реализации PVN (с той части что выше 40К, PVN в оборотку уже включен)
И так каждый месяц пока не дадут PVN номер. В это время на предналог нет права.

Вопрос как заполнить Paziņojums par PVN samaksu. Весь оборот составляет реализация за услуги в Латвии физикам, все по чекам.
1) Darījuma veids - cits darījums. 2) cita darījuma vērtība - Сумма реализации без НДС за январь 3) Samaksātā nodokļa summa - PVN за январь.
Вопрос, что указывать в разделе
Darījuma partnera identifikācijas dati и Attaisnojuma dokuments ?
Otkat
Otkat 20.02.2020 15:48
1241 ziņojums

Atbildes (7)

Paziņojums par PVN samaksu ir samērā riebīgs dokuments, ko ir mēģinājuši uztaisīt tā, lai derētu jebkuram gadījumam, bet reizēm ir neiespējami korekti aizpildīt.
Es vairs precīzi neatminos, bet man bija gadījums, kad uzņēmums, kas jau sen nedarbojās, izstājās no PVN maksātāju reģistra un bija šis paziņojums jāaizpilda. Tā kā tukšu pretī neņēma, tad es tur sarakstīju gandrīz vai to, ko domāju par šo dokumentu.
Jūsu gadījumā es rakstītu apmēram tā "daudzas fiziskas personas" un " 205 čeki" (ielieciet savu skaitli).
Ilzex
Ilzex 20.02.2020 16:54
2666 ziņojumi
Ja es pareizi atceros - tad jāraksta pašu nosaukums un reģ.nr.
Paziņojumā iekļaujama protams summa kas pārsniedz 40K (bez PVN)
Irita
Irita 20.02.2020 18:08
185 ziņojumi
Сам с начало думал написать кол-во строчек по кол-ву EKA чеков. Но это не только за январь, но еще и февраль явно попадет Явно не хватает "X" как сделано в PVN1-III декларации.

Попробую сдать как советует Irita.

Всем спасибо!
Otkat
Otkat 20.02.2020 19:21
1241 ziņojums
Apmēram tā bija, kā raksta Ilze.
Es arī sen jau esmu aizmirsis.
Arī kaut ko tur gvelzu.
Aivars007
Aivars007 20.02.2020 21:13
26981 ziņojums
Pēc VID skaidrojuma, izvēlās Darījuma veids Cits darījums, aizpilda darījuma vērtība, visu summu no pārsnieguma, tad aprēķināto un SAMAKSĀTO PV, maksājuma datumu, darījuma partneri ielieku sava uzņēmuma reģistrācijas numuru un dokuments cits. Un viss.
Vienīgais, dīvaini, ka nereģistrē par PVN maksātāju, pēc manas pieredzes, ja pārsniedz 40k, tad reģistrē bez maz vai 3 dienās.
Nodoklitis
Nodoklitis 21.02.2020 22:04
224 ziņojumi
.Vienīgais, dīvaini, ka nereģistrē par PVN maksātāju, pēc manas pieredzes, ja pārsniedz 40k, tad reģistrē bez maz vai 3 dienās.
Nodoklitis 21.02.2020 22:04
Один из правления в черном списке был
Otkat
Otkat 22.02.2020 16:58
1241 ziņojums
Pēc VID skaidrojuma, izvēlās Darījuma veids Cits darījums, aizpilda darījuma vērtība, visu summu no pārsnieguma, tad aprēķināto un SAMAKSĀTO PV, maksājuma datumu, darījuma partneri ielieku sava uzņēmuma reģistrācijas numuru un dokuments cits. Un viss.
Vienīgais, dīvaini, ka nereģistrē par PVN maksātāju, pēc manas pieredzes, ja pārsniedz 40k, tad reģistrē bez maz vai 3 dienās.
Nodoklitis 21.02.2020 22:04
Iesniegumu iesniedzu 14.02.20, un tikai vakar saņēmu vēstuli par reģistrēšanu PVN reģistrā, līdz tam bija jāsniedz vēl papildus paskaidrojumi.
Gizas
Gizas 11.03.2020 21:06
12 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.