По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

Kāda siltumnīca labāka? Uz tēmu sarakstu

Kāda siltumnīca labāka?
Tā kā būs acīmredzami mazāk darba, gribētu noskaidrot to kolēģu viedokli, kas nodarbojas ar dārzkopību. Man ir plēves siltumnīca, bet domāju, vai nebūtu labāk uzstādīt polikarbonāta. Taču virs balkona man ir polikarbonāta jumtiņš, kas sen vairs nav caurspīdīgs kā sākumā.

Ja kādam ir pieredze, būsšu ļoti pateicīga.
Ilzex
Ilzex 02.04.2020 14:50
2666 ziņojumi

Atbildes (4)

Mums mājās ir plēves siltumnīca, un lai kā es neskaitītu, man nekāds izdevīgums nesanāca. Pirmkārt, polikarbonāts jāmaina pēc 10 gadiem, es domāju. Siltumnīcas cena 500 + , rēķiniet pati. Kaimiņiem ir, bet viņiem vēl salīdzinoši jauna.Untā palikām pie plēves siltumnīcas. Nopērkot labu plēvi 150 mkr. - 200 mkr, mums plēve kalpo 4 gadus vismaz. Ziemā rūpējamies un tīrām sniegu, ja tāds ir.
Aivareno
Aivareno 02.04.2020 14:55
6641 ziņojums
у меня плёночная с армированной зелёной плёнкой "теплица" много лет на металлическом каркасе, на зиму плёнку не убираем, ничего ей не делается, слабое место - форточки, двери на замках, которые выходят из строя

я думаю, что поликарбонат понадёжней, но там другая беда - нужно притенение, в ней жарче, растения горят

в принципе всё лето держу форточки открытыми и двери на ночь закрываю

почему написала теплица в кавычках, считаю, что всё вышеперечисленное не теплицы, а парники, для меня теплица - это фундамент, теплообмен и прочие функции, которые позволяют выращивать растения в холодное время
Makssoft
Makssoft 02.04.2020 17:52
24083 ziņojumi
polikarbonāta lābāk!
Luiza
Luiza 20.04.2020 20:45
7694 ziņojumi
самый лучший вариант, конечно, стекло
Makssoft
Makssoft 22.04.2020 11:52
24083 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.