По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Uzņēmējdarbība, komerclikums, darījumi. Sabiedriskās un bezpeļņas organizācijas, budžeta iestādes

Продажа дочернего предприятия Uz tēmu sarakstu

Продажа дочернего предприятия
Добрый день, коллеги. Впервые сталкиваюсь с ситуацией - на балансе фирмы дочернее предприятие 100% принадлежащее SIA. Работает с прибылью, учредитель решил продать. Как определяется сумма продажи? Влияет ли собственный капитал дочки на стоимость или можно за сумму по которой числится у нас на балансе? Какие налоги могут возникнуть? Подскажите, какие законы это регулируют? Заранее Спасибо
Gramsv
Gramsv 08.06.2020 10:09
26 ziņojumi

Atbildes (4)

Ja pārdod nesaistītai personai, tad cena ir tāda, par kādu puses vienojas.
Daiga13
Daiga13 09.06.2020 08:58
109 ziņojumi
Закон о подоходном налоге это регулирует.
Если фирма у вас в собственности больше 36 месяцев, то налог с этой суммы, при распределении дивидендов, можно не платить. Ст. 13
Правда, по ПНН физику с этой суммы придется заплатить. Но, если учредитель не физик, то есть варианты
Ksjusha
Ksjusha 09.06.2020 13:24
10929 ziņojumi
" Как отперделятся сумма продажи?"

Без обид, просто новый перл.
не уступает знаменитой опечатке бухгалтер -> буЗгалтер
Starina
Starina 09.06.2020 17:17
6158 ziņojumi
, спасибо - внимательно вопрос прочли
Gramsv
Gramsv 12.06.2020 14:59
26 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.