По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

PVN atmaksas pieteikums no ES Uz tēmu sarakstu

PVN atmaksas pieteikums no ES
Jau iepriekš atvainojos, ja mans jautājums ir muļķīgs.
Viens mans klients vēlas atprasīt PVN par viesnīcam Vācijā. Līdz šim nebija nācies ar to nodarboties. Aizpildīju pieteikumu, bet nevaru iesniegt, jo uzrāda kļūdu: Laukā "Atskaitāmā PVN daļa, %" ievadītajai vērtībai jābūt mazākai par 100.
Manuprāt, tur būtu jābūt 100? Vai tiešām jāraksta 99.99, lai piemānītu sistēmu? Droši vien, ka es procesā kaut ko izdarīju nepareizi un tajā ailē vispār neko nevajadzēja rakstīt. Negribas visu taisīt no jauna, jo daudz informācijas savadīts.

Varbūt ir kādas idejas?
Ilzex
Ilzex 10.09.2020 18:16
2666 ziņojumi

Atbildes (5)

Jā, ideja ir. Izlasīt EDS instrukciju.
Ja vajag 100%, tad šīs 17.kolonnasvērtībai jābūt tukšai.
Ant_lv
Ant_lv 10.09.2020 19:06
3387 ziņojumi
Es to instrukciju izlasīju (precīzāk sakot, "palīgu"). Ja 17.ailē ciparus izdzēš, tad katrā rindā "atmaksājamais" PVN ir nulle, vienīgi pašā apakšā kopsumma ir pareiza (šobrīd EDS neiet un nevaru paskatīties pēdējās ailes numuru). Mani tas samulsināja un bija bail tādu iesniegt.. Var jau būt, ka tā tam arī jāizskatās, bet man kaut kā nepatīk, ka saskaitot nulles, galā iegūst ciparu
Ilzex
Ilzex 10.09.2020 20:20
2666 ziņojumi
Izrādās, ka tas ir EDS "gļuks", jo par to tagad ir rakstīts sākumlapā.
Ilzex
Ilzex 16.09.2020 18:08
2666 ziņojumi
Ja aprakstīts palīgā, tātad nav gļuks. Lieku uz to, ka lietotāja ērtībām palūgts programmētājiem nomainīt < uz <=.
Ant_lv
Ant_lv 16.09.2020 19:10
3387 ziņojumi
У ЭДС сейчас действительно какой-то глюк c PVN atmaksas pieteikums no ES. Они сами это признали.
Albina
Albina 17.09.2020 08:29
64576 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.