По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

UIN deklarācija noraidīta Uz tēmu sarakstu

UIN deklarācija noraidīta
Pirmo reizi saskaros ar ko tādu. Uzņēmums A izmaksā dividendes uzņēmumam B. Uzņēmums B izmaksā dividendes dalībniekam C. Vienu mēnesi jau iesniedzu uzņēmuma B deklarāciju, kurā saņemtās dividendes= izmaksātajām, deklarācijas rezultātā UIN =0 (jo UIN ir jau samaksājis A). Toreiz viss bija kārtībā.
Septembrī arī tiek izmaksātas dividendes, tikai šoreiz no A ir saņemts vairāk, nekā izmaksāts C. Deklarācijā UIN=0 un uz nākamo periodu "pārceļas" dividenžu atlikums. Spiežu iesniegt un saņemu mistisku noraidījumu, ka dokuments par periodu no 01.09-30.09.2020 nav pieņemts, "jo deklarācija ir jāiesniedz ar 2018. gada parauga formu." Neko nesaprotu. Kādēļ par augustu tā nevajadzēja, bet tagad pēkšņi par septembri "2018.gada forma"?

Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs vai vismaz ir idejas?
Ilzex
Ilzex 22.10.2020 10:34
2666 ziņojumi

Atbildes (8)

Vai viņiem tur nav nupat pamainītas formas? Dažām deklarācijām tagad ir tas āķis ar kopēšanu no iepriekšējā perioda deklarācijas / jaunas deklarācijas veidošana no sagataves.
Alison
Alison 22.10.2020 10:43
149 ziņojumi
Manuprāt, tad nemaz neļauj nokopēt, bet es pamēģināšu. Ja teiktu, ka jāņem 2020.gadaforma, tad es saprastu, bet kādēļ 2018 - tas man galīgi nav skaidrs. Bet es uztaisīšu no jauna un tad jau redzēs.
Ilzex
Ilzex 22.10.2020 12:14
2666 ziņojumi
Izmēģināju gan kā jaunu dokumentu, gan nokopējot, rezultāts tāds pats. Uzrakstīju EDS sarakstē vēstuli par šo un tad jau redzēs. Jo tāda "2018.gada forma" - kur gan tādu var izvēlēties? Kaut kas viņiem būs "nobrucis".
Ilzex
Ilzex 22.10.2020 12:37
2666 ziņojumi
Мне кажется на странице ВИДа была информация, что если нужно исправлять декларации за предыдущие периоды, то заполнять нужно новую форму и отмечать precizejums
Jelena001
Jelena001 22.10.2020 12:58
1231 ziņojums
Мне кажется на странице ВИДа была информация, что если нужно исправлять декларации за предыдущие периоды, то заполнять нужно новую форму и отмечать precizejums
Jelena001 22.10.2020 12:58
Es mēģināju gan tā, gan tā. Iespējams, ka es kaut ko citu daru nepareizi, bet kļūdas paziņojums tādam gadījumam nav sacerēts.
Ilzex
Ilzex 22.10.2020 16:16
2666 ziņojumi
No EDS sākumlapas:
Informējam, ka šobrīd tehnisku iemeslu dēļ ir traucēta Uzņēmuma ienākuma nodokļa deklarācijas par 2020.gaduiesniegšana un precizēšana.
Centīsimies problēmu atrisināt iespējami ātrā laikā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Zinme
Zinme 22.10.2020 17:37
1182 ziņojumi
Nu paldies, jau otrais gadījums, kad man kaut kas nesanāk, tad izrādās, ka EDS gļuko, bet par to vēl nav paziņojuma. Šoreiz es pat nekautrējos EDS sarakstē pasūdzēties, jo man bija aizdomas par to, ka vaina nav manā pusē.
Viņi kaut ko "uzlaboja" 20.oktobrī ap plkst 20.
Ilzex
Ilzex 22.10.2020 18:09
2666 ziņojumi
Caur "informāciju KACiem" iesniegt un lai viņi paši čakarējas? Tas diezi izietu cauri?
Ant_lv
Ant_lv 22.10.2020 19:27
3404 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.