По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

"Bilance"-s konference Uz tēmu sarakstu

"Bilance"-s konference
Labdien visiem kolēģēm un kolēģiem šajā rudenīgajā, zeltītām lapām klātajā sestdienā!
Lapas dzeltenās un lapas koši sārtās...

Viena no kolēģēm, kura bija nopirkusi "Bilance"-s e-konferenci vakar, 27.novembrī, un kura pati nevarēja to noskatīties neparedzētu apstākļu dēļ, deva man iespēju to pavērot. Tagad mans pienākums - atreferēt viņai konferences gaitu un svarīgākās tēzes.
Mēģināšu tikt galā.

Vēlējos uzklausīt arī Jūsu domas par šo e-konferenci.
No savas puses vēlos teikt lielu PALDIES Maijas kundzei par organizēšanu, arī izteikt Maijas kundzei komplimentu par perfektu vizuālo tēlu.
Arī konferences vadītājam Edijam nebija ne vainas. Saprotami - aiz muguras gan ekrāna, gan arī augstskolas pasniedzēja pieredze.
Vizuālā tēla sakarā vislielākais kompliments Andai! Visperfektākā lektore vizuālajā jomā! No attāluma varēja redzēt, ka burvīgā kleita šūdināta kaut kur tālu aiz trejdeviņām jūrām...

Kad apkopošu savas domas, publicēšu īsu atsauksmi par katru lektoru un par lekcijas saturu.
Tagad labprāt izlasītu Jūsu domas.
Esmu pārliecināts, ka arī Maijas kundzei būs interesanti uzzināt skatu no malas.

Jauku dienu visiem!
Aivars007
Aivars007 28.11.2020 12:50
26981 ziņojums

Atbildes (12)

Konferences vadītāja Maija Grebenko:
Ļoti pievilcīgs tēls – frizūra, kostīms... Izcili!

FM Ilmārs Šņucins
Vizuālais tēls – labs! Perfekts uzvalks! Vizuālā tēla uzlabošanai dārgas brilles – laba gaume!
Lekcija – pelēka, atbilstoša ierēdņa statusam.

FM Astra Kaļāne
Izcila oratore. Ļoti profesionāla lektore.
Ieteicams turpmāk lekcijā iekļaut šaurākas tēmas un dot viņai vairāk laika.

FM Arta Priede
Savu tēmu samērā labi pārzina. Taču kā “zirgam klapes” – nenovirzīsies ne par centimetru. Kas iekalts, to arī atskaņos kā skaņu plate.
Uzdotos jautājumus komentēja negribīgi. Sevišķi – par kvalifikācijas prasībām personai, kura ir vienīgais SIA valdes loceklis un kura pati kārto grāmatvedības uzskaiti – atkal visu “apgrieza ar kājām gaisā” un atbildēja tā, kā viņai “ieprogrammējies”.
Aivars007
Aivars007 28.11.2020 15:18
26981 ziņojums
LLU Laila Kelnere
Visperfektākā lektore.
Burvīga sejas izteiksme, ļoti sirsnīga attieksme pret klausītāju, patiešām profesionāla lektore. VISLABĀKĀ!

LLU Inguna Leibus
Ļoti laba lektore. Ar pieredzi, patīkami klausīties.
Visu par MUN skaidroja ļoti saprotami, palika patīkams iespaids.

VSAA Anita Jakseborga
Ļoti zinoša speciāliste. Par maz laika šādai svarīgai tēmai. Bet skaidrojums bija saprotams, koncentrēts, bija patīkami klausīties.

LLKIC Linda Puriņa
Vizuālais tēls – nepievilcīgs. Nepārliecinoša. Lekcija – samērā haotiska. Pati zina tikai kaut ko... Bez viņas varēja iztikt, jo nepateica absolūti neko noderīgu.
Pieļāva būtiskas kļūdas – sociālo iemaksu aprēķinu pašnodarbinātajai A personai skaidroja nepareizi. Arī IIN visām personām piemēros A B C D bija aprēķināts nekorekti. Šādā tabulā nevar rēķināt IIN, jo IIN Gada deklarācijā ir atkarīgs arī no daudziem citiem faktoriem. Lektors nedrīkst šādā veidā skaidrot nodokļu aprēķinus. Konferences organizētājiem turpmāk jāņem vērā, ka šādi neprofesionāli lektori grauj “Bilance”-s un LID prestižu.
Aivars007
Aivars007 28.11.2020 15:19
26981 ziņojums
Jumis Anda Ziemele
Izcils vizuālais tēls. Perfekts! Visšarmantākā konferences lektore! Datumu pasē var palabot vismaz par 15 gadiem atpakaļ. Par maz laika tik plašai tēmai.
Par šo tēmu pietiktu ko runāt visā konferences garumā.

VID Ieva Jaunzeme
Vizuālais tēls – nepievilcīgs.
Diemžēl, lekcijai pēc būtības vērtība – nulle!

Rezumējums
Temati atkārtojās. Skumji, ka sākumā viens un tas pats tika skaidrots skaidri un saprotami, vēlāk tas pats jau tika “putrots”- LLKIC lektore.

Patika Maijas uzdrīkstēšanās izteikt repliku I.Jaunzemei par VID darbinieku komunikāciju. Replika varēja būt konkrētāka. Jo I.Jaunzeme nesaprata, kas tiek pārmests – komunikācijas forma vai komunikācijas saturs.
Aivars007
Aivars007 28.11.2020 15:21
26981 ziņojums
Ai, es apmulsu. Paldies par komplimentu!
Jā, tēma man bija plaša un tik īsā laikā nav izstāstāma, bet ceru, ka saprotama doma -dators jāpārzina, interneta resursos jāorientējas, graudi no sēnalām jāatsijā un grāmatvedim vairs nepiet tikai ar grāmatvedības zināšanām (tādus drīz "aprīs" mākslīgais intelekts ar neironu tīkliem).
Paldies kolēğiem, kas pēc konferences atsūtīja labus vārdus!

P.S. Vislabākā lektore bija Laila!
Andaz
Andaz 28.11.2020 20:40
27892 ziņojumi
Man arī bija iespēja paklausīties šo konferenci. Pievienojos Aivars007 rakstītajam. Arī es domāju līdzīgi - vismaz par labākajiem lektoriem esmu vienās domās. Šo labo lektoru dēļ, varēja izturēt arī ne tik labos (garlaicīgos) lektorus.
Aivareno
Aivareno 28.11.2020 20:50
6641 ziņojums
Mīļie kolēģi! Kad jums prasa, kādas personas jūs labprāt redzētu Konferencēs, jūs sakiet, ka nav vajadzāgi lektori, kas izsaka viedokļus, bet gribam VID, FM un c. pārstāvjus.
Kad uzstājās tieši tās personas,kuras gribējāt, tad ir garlaicīgi. Un netiek ņemts vērā, ka tieši tie zina lietas būtību, jo grozījumi tapuši tiešu viņu klātbūtnē. Jā viņi nav lektori, bet kādā veidā varētu jūs apmierināt?
2021. gada BILANCES pirmajam numuram centīsimies gūt atbildes uz jūsu jautājumiem. Cik nu izdosies, jo nekas vēl nav publicēts kā saprotiet. Tiešām nāksies gaidīt līdz prezidenta Jaungada uzrunai un nākamajā dienā jau piemērot vienu-otru jauno normu!
Nemeklējiet vainīgos! Nav jau pirmā reize! Pārdzīvosim arī šo!
Mu-maija
Mu-maija 29.11.2020 20:22
15808 ziņojumi
Es nekādi nespēju izprast to likumdevēju. Kas traucē ieviest jaunās normas laicīgi? Viss pēdējā brīdī - un tad steigā, kļūdaini. Arī to VSAOI likmi - varēja taču noņemt piedēkli 0,09 izskatā. Vai tiešām tas ir tik grūti un baisi, ja nenoņem. Vai tiešām grāmatvežiem tas patīk? Mēs it kā dzīvojam 21.gadsimtā, bet neesam iemācījušies dzīvot vienkāršāk.
Par lektoriem - nemeklēju vainīgos, saprotu, ka par lektoru nevar būt kurš katrs, tas jāprot. Kā jebkura cita lieta!
Lai mums visiem izdodas!
Aivareno
Aivareno 30.11.2020 09:03
6641 ziņojums
Tieši kā reiz, ka dzīvojam 21.gs - vai nav vienalga, cik zīmes aiz komata ir nodokļa likmei?! Un pie apmēram 900 tūkstošiem NM - tas 0,09% no nodokļu likmes tiešām ir viens miljons. Jā, protams, brīžiem arī vairāk "citronus" izpļekarē pa labi - pa kreisi. Tomēr šis ir sociālais budžets, kurš grūtāk pļekarējams.

MVVNACFDV.
Ant_lv
Ant_lv 30.11.2020 12:26
3387 ziņojumi
MVSACFDV dažkārt...
Piekrītu viedoklim,ka vainīgie netiek meklēti.
Tomēr... ja esi pietiekami augstā amatā valsts pārvaldē, VARI iemācīties arī publisko runu. VARI, ja gribi.
Ir arī speciāli kursi. Pacel pēcpusi, apmeklē kursus un iemācies.
Alga (sevišķi FM) šādus izdevumus atļauj. Pieļauju, ka arī valsts (darba vieta) šādus kursus apmaksā. Vajag tikai tādu mazu sīkumu kā vēlēšanos.

Gribējās lasīt Maijas kundzes komentāru par lektori no LLKIC. Vai turpmāk šādas kļūmes tiks ņemtas vērā?
Man personīgi ir absolūti vienalga, kurš runā kā lektors. Galvenais - lai runā pareizu tekstu un saturu. Lai nestāsta aplamības. Aplamību jau tāpat pietiek.
MVVNACFDV
Aivars007
Aivars007 30.11.2020 12:59
26981 ziņojums
Tieši kā reiz, ka dzīvojam 21.gs- vai nav vienalga, cik zīmes aiz komata ir nodokļa likmei?!
Ant_lv 30.11.2020 12:26
Tā arī dzīvojam, jo viss vienalga. Šajā gadījumā nav vienalga. Dators jau aprēķina, protams, precīzi. Un grāmatvedis to nejūt. Taču man klientam izskaidrot ir vieglāk, un klients to uztver vienkāršāk, ja saku - sociālās iemaksas DŅ daļa ir 11%, bet DD daļa ir 24 %, nevis vēl piedēkļi. Ikdienā man daudz nākas skaidrot klientiem - kādi nodokļi jāmaksā un cik. Man tas ir svarīgi. Varbūt grāmatvedim uzņēmumā tā nav, jo tur jau viss labi. Bet tā kā ārpakalpojumu grāmatvežiem ir jāizskaidro likmes klientiem, vismaz es tā daru, tad ir vienkāršāk izskaidrot, ja nav aiz komata ciparu.
Aivareno
Aivareno 30.11.2020 14:09
6641 ziņojums
Jumis Anda Ziemele
Izcils vizuālais tēls. Perfekts! Visšarmantākā konferences lektore! Datumu pasē var palabot vismaz par 15 gadiem atpakaļ. Par maz laika tik plašai tēmai.
Par šo tēmu pietiktu ko runāt visā konferences garumā.
Aivars007 28.11.2020 15:21
Анда - ведьма, подтверждаю
Albina
Albina 01.12.2020 11:08
64576 ziņojumi
Tieši kā reiz, ka dzīvojam 21.gs- vai nav vienalga, cik zīmes aiz komata ir nodokļa likmei?!
Ant_lv 30.11.2020 12:26
Tā arī dzīvojam, jo viss vienalga. Šajā gadījumā nav vienalga. Dators jau aprēķina, protams, precīzi. Un grāmatvedis to nejūt. Taču man klientam izskaidrot ir vieglāk, un klients to uztver vienkāršāk, ja saku - sociālās iemaksas DŅ daļa ir 11%, bet DD daļa ir 24 %, nevis vēl piedēkļi. Ikdienā man daudz nākas skaidrot klientiem - kādi nodokļi jāmaksā un cik. Man tas ir svarīgi. Varbūt grāmatvedim uzņēmumā tā nav, jo tur jau viss labi. Bet tā kā ārpakalpojumu grāmatvežiem ir jāizskaidro likmes klientiem, vismaz es tā daru, tad ir vienkāršāk izskaidrot, ja nav aiz komata ciparu.
Aivareno 30.11.2020 14:09
Aivareno - Jums vajadzētu būt fleksiblākam un iecietīgākam, kā arī vajadzētu tiekties uz atvērto prātu!
Aivars007
Aivars007 01.12.2020 11:10
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.