По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Налог на прирост капитала Uz tēmu sarakstu

Налог на прирост капитала
Может ли муж заплатить за жену налог на прирост капитала? Или есть обязательное условие, что должен сам платить?
Karantin
Karantin 03.01.2021 16:15
1460 ziņojumi

Atbildes (24)

R F L - vai ieķeksējāt?
Man rēķina pareizi.
Aivars007
Aivars007 05.01.2021 15:17
26981 ziņojums
Айвар, спасибо! Тоже разобралась. В самой декларации считает правильно, это в vednis тупит. Пожалуюсь дальше, в прошлом году при регистрации договора цеплять можно было много файлов, в этом только один. Придется учиться слеплять файлы ((( Или я опять не туда зарулила?
Kel
Kel 05.01.2021 16:38
12066 ziņojumi
Айвар, спасибо! Тоже разобралась. В самой декларации считает правильно, это в vednis тупит. Пожалуюсь дальше, в прошлом году при регистрации договора цеплять можно было много файлов, в этом только один. Придется учиться слеплять файлы ((( Или я опять не туда зарулила?
Kel 05.01.2021 16:38
Я признаюсь - не пользовался этим vednis - на прямую поробовал.
Aivars007
Aivars007 05.01.2021 22:24
26981 ziņojums
Man ir jautājums par šo tēmu. Ātrumā nevaru atrast nekādu normatīvo aktu par kapitala piauguma deklarācijas aizpildīšanu. Principā viss pārējais man ir skaidrs, bet nelielas šaubas par pareiza "ienākuma veida" norādīšanu.
Tur ir tādi darījumu veidi kā C- Ienākums no darījuma ar cita veida kapitāla aktīviem, J- Ienākums no jaukta veida darījumiem ar kapitāla aktīviem un M - Ienākums no akciju vai kapitāla daļu maiņas.
Cik nu atceros no finanšu instrumentiem, M varētu būt swap darījumi, bet kuram no šiem atbilstu options (t.i. darījums, kurā man ir līgums ar tiesībām (ne pienākumu) noteikta datumā par noteiktu cenu pirkt vai pārdot noteiktu aktīvu, teiksim akcijas).
Drīkstat nosūtīt mani lasīt likumus un MK noteikumus, bet ar konkrētu ievirzi
Ilzex
Ilzex 06.01.2021 17:34
2666 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.