По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

Новый раздел Maksājumi un nomaksas stāvoklis Uz tēmu sarakstu

Новый раздел Maksājumi un nomaksas stāvoklis
Если еще кто-то не заметил, в ЭДС наконец появился новый раздел Maksājumi un nomaksas stāvoklis.
В Maksājumu vēsture заходить не советую, зависает намертво
Albina
Albina 08.01.2021 10:34
64576 ziņojumi

Atbildes (171)

.
Aivareno
Aivareno 15.01.2021 11:13
6641 ziņojums
Šī ziņa tika izdzēsta.
Aivars007
Aivars007 15.01.2021 11:35
26981 ziņojums
.
Aivareno
Aivareno 15.01.2021 11:42
6641 ziņojums
Es diemžēl nevaru no dažiem sīkajiem paprasīt 50 eur mēnesī. Piemēram tas klients, kam es sataisu 15 minūtēs, maksā 40 eur plus PVN. Sanāk 160 eur stundā, kas nav slikti. Žēl, ka tādu nav vairāk.
Bet dažiem (fiz.pers) es izrakstu rēķinu tikai 1x gadā par IIN deklarāciju. Vai reizi gadā par gada pārskatu tādiem, kas neko nedara, bet domā, ka kādreiz darīs. Bet nu EDSā man viņi visi redzami.
Ilzex
Ilzex 15.01.2021 11:56
2666 ziņojumi
Sanāk 160 eur stundā, kas nav slikti.
Ilzex 15.01.2021 11:56
Galīgi nav. Žēl tikai cauru gadu nav tāda pļauja.
Ant_lv
Ant_lv 15.01.2021 20:31
3387 ziņojumi
Man tāda švaka pieredze, ka tie mazie agrāk vai vēlāk uzdod visgrūtākos jautājumus visnepareizākajos brīžos un cer uz atbildēm bez papildus samaksas. Piemēram, grib vērties ciet, grib mainīt juridiskos statusus, nebrīdinot veikuši neatļautus maksājumus utml. Plānotais dažu minūšu darbs pārtop par vairāku dienu konsultēšanu.
Papa
Papa 15.01.2021 22:16
141 ziņojums
Man tāda švaka pieredze, ka tie mazie agrāk vai vēlāk uzdod visgrūtākos jautājumus visnepareizākajos brīžos un cer uz atbildēm bez papildus samaksas. Piemēram, grib vērties ciet, grib mainīt juridiskos statusus, nebrīdinot veikuši neatļautus maksājumus utml. Plānotais dažu minūšu darbs pārtop par vairāku dienu konsultēšanu.
Papa 15.01.2021 22:16
Piekrītu.
Es dzīvoju ar domu - ne viss ir pērkams par naudu.
Man, protams, ir ko ēst.
Bet ne visiem ir tāda situācija kā man. Situāciju ir daudz, un tās visas ir dažādas.
Atbalstu to, ka grāmatvežiem vajadzētu saņemties, kopā draudzēties un ieturēt vienotu pozīciju - kā to dara zobārsti, advokāti, revidenti, juristi...
Tāpēc nodibinājām ārpakalpojuma grāmatvežu asociāciju, ar absolūti simbolisku biedru naudu, bet... arī to nevienam nevajag. Kopā kaut ko var arī sasniegt. Bet vieglāk ir ņaudēt un neko nedarīt. Tāda sabiedrība.
Aivars007
Aivars007 15.01.2021 22:21
26981 ziņojums
Ārpakalpojuma grāmatveža alga ir jāsalāgo ar santehniķa, elektriķa un tamlīdzīgām algām. Pagājušo gadu daudz izmantoju meistaru pakalpojumus. Minimālā takse par visvienkāršāko 30 minūšu darbu = 50 EUR. Par ķēpīgu sešu stundu darbu = 120 EUR. Par ilgtermiņa darbu = 70 EUR/dienā. Summas uz rokas. Grāmatveža darbs ir kārtu sarežģītāks.
Papa
Papa 15.01.2021 22:53
141 ziņojums
Ārpakalpojuma grāmatveža alga ir jāsalāgo ar santehniķa, elektriķa un tamlīdzīgām algām. Pagājušo gadu daudz izmantoju meistaru pakalpojumus. Minimālā takse par visvienkāršāko 30 minūšu darbu = 50 EUR. Par ķēpīgu sešu stundu darbu = 120 EUR. Par ilgtermiņa darbu = 70 EUR/dienā. Summas uz rokas. Grāmatveža darbs ir kārtu sarežģītāks.
Pamēģini nu šajā sabiedrībā kaut ko salāgot...
Cik reizes rakstīju uzsaukumu - kolēģi, lūdzu, iesniedziet priekšlikumus grozījumiem MK noteikumos, likumos... Piga! Nevienam neko nevajag.
Tagad saņēmāmies un uzrakstījām dažus priekšlikumus, jaunnedēļ ir uzaicinājums uz Saeimas Budžeta komisijas sēdi.
Arī atbilde no Finansu ministrijas ir, no VID ir atbilde.
Lasiet www.lraga.lv
Bet - ja nevienam neko nevajag... Kāda te salāgošana. Izmantošu iespēju paklusēt, ko domāju par šo sabiedrību, par kolēģiem-grāmatvežiem tajā skaitā.
Aivars007
Aivars007 15.01.2021 23:10
26981 ziņojums
Man izdevās salāgot un visiem izdosies! Mani uz ceļiem nospieda remonti un tās meistaru takses, ko minēju. Gāju pie visiem klientiem ar ultimātu, jo ikdiena palika bezjēdzīga. Otru reizi negribētu atgriezties tik stresainās sarunās, bet visi algu pacēla par astoņdesmit procentiem. Izņemot vienu foršu.
Papa
Papa 15.01.2021 23:41
141 ziņojums
Otrāmkārtām, NEKAD un vēlreiz nekad nesakiet pēc mikroskopiska darbības brīža, ka "nevienam neko nevajag". Nosakiet divu gadu mērķi un pēc divi gadi analizējam, kas sasniegts, kas nē.
Papa
Papa 16.01.2021 00:23
141 ziņojums
Otrāmkārtām, NEKAD un vēlreiz nekad nesakiet pēc mikroskopiska darbības brīža, ka "nevienam neko nevajag". Nosakiet divu gadu mērķi un pēc divi gadi analizējam, kas sasniegts, kas nē.
Papa 16.01.2021 00:23
Dariet tā! Vēlu veiksmi!
Nezinu, kā Jūs, bet es šejieniešus vēroju jau vairāk kā 15 gadus.
Aivars007
Aivars007 16.01.2021 01:33
26981 ziņojums
Vērojat piecpadsmit, bet LRAGA taču ir tikko...
Papa
Papa 16.01.2021 01:57
141 ziņojums
Vērojat piecpadsmit, bet LRAGA taču ir tikko...
Papa 16.01.2021 01:57
Vai tas man jāuztver kā pārmetums?
Kāds ir Jūsu priekšlikums - skriet ar pieri sienā?
Vai turpināt klusējot vērot vēl 15 gadus?
Piedodiet, būšu atklāts - gudri d* nav malku cirst.
Aivars007
Aivars007 16.01.2021 11:08
26981 ziņojums
Ārpakalpojuma grāmatveža alga ir jāsalāgo ar santehniķa, elektriķa un tamlīdzīgām algām. Pagājušo gadu daudz izmantoju meistaru pakalpojumus. Minimālā takse par visvienkāršāko 30 minūšu darbu = 50 EUR. Par ķēpīgu sešu stundu darbu = 120 EUR. Par ilgtermiņa darbu = 70 EUR/dienā. Summas uz rokas. Grāmatveža darbs ir kārtu sarežģītāks.
Papa 15.01.2021 22:53
Pamēģini nu šajā sabiedrībā kaut ko salāgot...
Cik reizes rakstīju uzsaukumu - kolēģi, lūdzu, iesniedziet priekšlikumus grozījumiem MK noteikumos, likumos... Piga! Nevienam neko nevajag.
Tagad saņēmāmies un uzrakstījām dažus priekšlikumus, jaunnedēļ ir uzaicinājums uz Saeimas Budžeta komisijas sēdi.
Arī atbilde no Finansu ministrijas ir, no VID ir atbilde.
Lasiet www.lraga.lv
Bet - ja nevienam neko nevajag... Kāda te salāgošana. Izmantošu iespēju paklusēt, ko domāju par šo sabiedrību, par kolēģiem-grāmatvežiem tajā skaitā.
Aivars007 15.01.2021 23:10
Я уже не раз комментировал, что всё на рынке труда в любой профессии решается только по одному принципу "спрос - предложение".
Если ты (это не персонификация, а обращение к себе) смог поменять кран на кухне, смеситель в ванной, унитаз в туалете, как это сделал я, ещё не означает, что ты сантехник.
Сантехник разбирается в электролитичесих парах, футорках, сальниках, манжетах, фирмах - поставщиках сантехники, сроках ремонтов и профилактики и т.д. и т.п. А гланое - быть психологом, чтобы получить с Вас 120.
К сожалению, история перехода от социализма к капитализму привела к тому, что количество бухгалтеров и самабухгалтеров намного превышает спрос. А вот стать сантехниками в своё время мало было желающих. Вот - результат.
По поводу объединения думаю, что для теоретичских вопросов есть Ассоциация, а вот профсоюза бухгалтеров дествительно не хватает.
Tehnolog
Tehnolog 16.01.2021 11:13
3093 ziņojumi
... а вот профсоюза бухгалтеров дествительно не хватает ...
Un ko šis профсоюз-s darītu?
Man kā vēsturniecei interesanti būtu uzzināt.
Katrā lielākā uzņēmumā jau tagad ir профсоюз-s. Un...?
Aivars007
Aivars007 16.01.2021 11:28
26981 ziņojums
... а вот профсоюза бухгалтеров дествительно не хватает ...
Un ko šis профсоюз-s darītu?
Man kā vēsturniecei interesanti būtu uzzināt.
Katrā lielākā uzņēmumā jau tagad ir профсоюз-s. Un...?
Aivars007 16.01.2021 11:28
а Вы гляньте на профсоюз учителей.
Tehnolog
Tehnolog 16.01.2021 16:01
3093 ziņojumi
Nav tāda профсоюз-a учителей...
Ir Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA).
Kura jau "100 gadus" darbojas - kopš cars atkāpās...
Aivars007
Aivars007 16.01.2021 19:25
26981 ziņojums
Un šī lizda (gribas atskaņu uz vienu citu burtu teikt, bet nepieklājīgi sanāks) - kaut vienu ģenerālstreiku ir sarīkojusi? Kad jau pagājušogad gribēja izgāzt noslēguma eksāmenu sesiju - vai sanāca nu ne taču. Ko konkrēti šī AB ir panākusi? Šuplinskas demisiju ir dabūjusi? Vanaga brīžiem tādus interesantus secinājumus dara, ka balts pat vairs nav melns.
Ant_lv
Ant_lv 16.01.2021 22:53
3387 ziņojumi
Piekrītu.
Bet... ko ir izdarījusi neeksistējošā профсоюз учителей?
Arī to pašu - neko! Jo nav tādas arodbiedrības!
Antoška - kopā ar Tehnolog nodibiniet grāmatvežu arodbiedrību, es tajā iestāšos, maksāšu biedra naudu... un katru otro dienu Jums prasīšu - ko izdarījāt? kādu demisiju panācāt?
Atkārtošos - gudri d* nav malku cirst!
Aivars007
Aivars007 17.01.2021 11:20
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.