По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

PVN - savienības režīms no 1.jūlija Uz tēmu sarakstu

PVN - savienības režīms no 1.jūlija
Sveiki kolēģi! Man atkal vajadzīga palīdzība saistībā ar 1.jūlijā gaidāmajām PVN likuma izmaiņām. Lasīju VID materiālu par e-komerciju https://www.vid.gov.lv/sites/default/files/mm_e-komercija.pdf kā arī PVN likuma nākotnes redakciju. Par PVN aprēķināšanu tālpārdošanas darījumiem uz ES nereģistrētām personām +/- ir skaidrs. Bet vai es tiešām pareizi saprotu, ka Latvijas priekšnodokli par precēm, kas pārdotas tālpārdošanas darījumos PVN būs jāprasa atpakaļ saskaņā ar PVN likuma 113.pantu(tas pats e-komercijas materiāls, 9.lapa)? Tas ir kā? Jāizliekas par ES uzņēmumu un jāgaida 4 mēnešus kamēr izskatīs pieprasījumu? Vai vienkārši jāizvairās iepirkt preces Latvijā? Tad kas ir ar ES reverso - par to nekas nav teikts.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 12.04.2021 19:14
95 ziņojumi

Atbildes (2)

Pēc 113.pantapriekšnodokli atprasīs citu ES dalībvalstu komersanti, kuri latviešiem pārdos preces vai sniegs pakalpojumus. Jums nekas nemainās
Daigaa
Daigaa 07.05.2021 21:06
5 ziņojumi
Pēc 113.pantapriekšnodokli atprasīs citu ES dalībvalstu komersanti, kuri latviešiem pārdos preces vai sniegs pakalpojumus. Jums nekas nemainās
Daigaa 07.05.2021 21:06
Jā, paldies No VID tagad arī saņēmu rakstisku atbildi par šo.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 10.05.2021 20:25
95 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.