По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Счет на 10 евро с ПВН на имя директора Uz tēmu sarakstu

Счет на 10 евро с ПВН на имя директора
На ss.comпрофиль оформлен на имя члена правления. Размещает объявления (поиск работников, реклама услуг фирмы,,,). Счета на 10 евро с ПВН. Можно на связанныке ставить? Что с ПВН?
Karantin
Karantin 25.08.2021 09:51
1460 ziņojumi

Atbildes (7)

Почему нет? Если член правления бумагу в офис купил на свои деньги и чек Вам принёс, Вы же не сомневаетесь? Почему тут сомнения? Он же не о продаже личного иммущества объявления ставит.
Sletla
Sletla 25.08.2021 10:43
13443 ziņojumi
Man ar nes tādus ss.comrēķinus..es lieku ar saimniecisko darbību saistītās izmaksas,jo zinu ka tas ir saistīts ar firmas vajadzībām.Vienīgais ko,izdaru ar roku uzrakstu firmas rekvizītus klāt un viss
Sinchuks02
Sinchuks02 25.08.2021 11:49
106 ziņojumi
Vienkāršotais nodokļa rēķins, привыкла что это чек . Спасибо
Karantin
Karantin 25.08.2021 12:24
1460 ziņojumi
Если счет на реквизиты фирмы, то PVN можно брать в предналог, если на физическое лицо, то все таки PVN нельзя брать в предналог.
Давно на тематике меня попросили за подобный счет убрать PVN из предналога, а в расходы можно.
Elecbird
Elecbird 25.08.2021 15:03
2599 ziņojumi
Поменять на фирму 5 секунд.
Oliy
Oliy 26.08.2021 05:34
980 ziņojumi
Es daru tā - ja čekā vai rēķinā nav rekvizītu, tad mazām summām tas ir OK, taču ja tas ir izrakstīts valdes loceklim, tad skatos, vai man nav šaubu par to, kā paskaidrot, ka tas nepieciešams saimnieciskajai darbībai. Un ja nav šaubu, tad iekļauju izdevumos, bet PVN neatskaitu. Jo viena lieta, ja čekā nav ierakstīta firma, bet pavisam cita, ja čeks/rēķins ir izrakstīts valdes loceklim. Varētu uzskatīt, ka viņs ir starpnieks šajā darījumā, bet visdrīzāk viņš taču nav PVN maksātājs?
Ilzex
Ilzex 26.08.2021 10:33
2666 ziņojumi
Как всегда согласна с Ilze
Albina
Albina 26.08.2021 11:10
64599 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.