По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Vai grāmatvedis tagad var būt arī kasieris? Uz tēmu sarakstu

Vai grāmatvedis tagad var būt arī kasieris?
Labdien! Gribēju pārliecināties kā īsti tagad ir?
It kā jaunajos MK noteikumos 625 par kases dokumentiem nav pārņemta šī norma, kas neļauj vienlaicīgi grāmatvedim būt par uzņēmuma kasieri?
Vai esmu saputrojusies likumos?
Bison09
Bison09 10.01.2022 10:24
646 ziņojumi

Atbildes (6)

Atvieglotas prasības kases ieņēmumu vai izdevumu ordera parakstīšanai un noteikts, ka tie jāparaksta tikai kasierim, ar ko uzņēmums ir noslēdzis līgumu, kurā noteikti viņa pienākumi un atbildība. Nav pārņemta prasība, ka orderis jāparaksta arī uzņēmuma vadītājam un/vai atbildīgajam grāmatvedim.
Linete
Linete 11.01.2022 17:09
2968 ziņojumi
Nav vairs noteiktas prasības, ka uzņēmuma vadītājs nedrīkst uzdot kasiera un atbildīgā grāmatveža pienākumus pildīt vienai un tai pašai personai. Līdz ar to turpmāk vadītājs pats var noteikt personas, kas pildīs kasiera un atbildīgā grāmatveža pienākumus, un būs pieļaujama situācija, ka kasiera un atbildīgā grāmatveža pienākumus pildīs viena un tā pati persona.
Linete
Linete 11.01.2022 17:12
2968 ziņojumi
Paldies, tā arī biju sapratusi, ka var!
Bison09
Bison09 11.01.2022 18:05
646 ziņojumi
Labdien, sakiet lūdzu, tagat valdes loceklis var pildit grāmatveža pienakumi? Viņš nav vienīgais īpašnieks
Lilina
Lilina 12.01.2022 10:04
11 ziņojumi
Новый ЗоБ вобще не читали? Или до ст.35 слишком далеко?
Ant_lv
Ant_lv 12.01.2022 19:27
2818 ziņojumi
Valde loceklis, kurš nav vienīgais īpašnieks, grāmatvedības pienākumus pildīt nevar, bet kasiera pienākumus?
Viskonts
Viskonts 13.01.2022 20:22
3 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.