По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Kapitāla pieauguma deklarācija Excel formātā Uz tēmu sarakstu

Kapitāla pieauguma deklarācija Excel formātā
Vai kādam gadījumā nav kapitāla pieauguma deklarācija Excel formātā? VID mājaslapā spēju ieraudzīt itkai Word. Diezgan neērti aizpildīt wordā. Bet exceli taisīt no worda šajā gadījumā diezgan čakars (daudz mazo "rūtiņu).
Aizpildītāji būs ārzemnieki, kas savādāk nevar iesniegt.
Ilzex
Ilzex 28.06.2022 18:36
2666 ziņojumi

Atbildes (5)

Можно в ЭДС создать декларацию и потом вытащить ее в формате XML. Она откроется в экселе, правда, в формате "умной" таблицы, Pivot table. Но пивот уже легко переделать в обычную эксел-таблицу.
Albina
Albina 29.06.2022 10:04
64598 ziņojumi
Paldies Albina!
Vienīgi, ka es vakar mēģināju uztaisīt xml no "nepabeigtas" deklarācijas un man xml nepiedāvāja. Uztaisīju pdf, to pdf atvēru wordā un tad iekopēju excelī. Interesanti, ka excelis pdf failus atver diezgan šausmīgā paskatā, bet words - samērā pieklājīgi.

Bet es pamēģināšu atvērt kādu no klientu jau iesniegtajām deklarācijām un varbūt tādai būs iespēja izveidot xml.
Ilzex
Ilzex 29.06.2022 13:08
2666 ziņojumi
В меню Документы выбираете нужную декларацию (или создаете пустую) и потом справа, где darbības, выбираете Saglabāt xml.
Albina
Albina 29.06.2022 13:19
64598 ziņojumi
Открывать документ не нужно, там нет функции Сохранить в xml. Эта функция в основном меню Dokumenti, справа где Darbības
Albina
Albina 29.06.2022 13:22
64598 ziņojumi
Uztaisīju pdf, to pdf atvēru wordā un tad iekopēju excelī. Interesanti, ka excelis pdf failus atver diezgan šausmīgā paskatā, bet words - samērā pieklājīgi.
Ilzex 29.06.2022 13:08
Dažādas programmas dažādiem mērķiem. Arī Word tabulās var rakstīt formulas, bet "šausmīgā paskatā".
Ant_lv
Ant_lv 29.06.2022 15:48
3406 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.