По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

PVN atskaite, ja saniedz 40000 Uz tēmu sarakstu

PVN atskaite, ja saniedz 40000
Jautājums, kāds ir nodevis atskaiti, ja ceturkšņa atskaites vidū pienāk tie 40k,kad jānodod mēneša atskaite?
Ceturksni atmeta ar paziņojumu , ka jānodod mēneša, visādi izmēģinājos nodod mēneša atskaites, bet visas atmeta ar paziņojumu ,ka jānodod ceturkšņa atskaite.
Un VID atbilde ir super

Tika konstatēta problēma, ka klientiem, kam mainās PVN deklarāciju taksācijas periodi uz mēnesi, tiek nepamatoti noraidītas iesniegtās mēneša PVN deklarācijas. Problēma tiek steidzami risināta.
Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām.

Kā rīkoties? PVN ir samaksāts. Pie maksājumiem gan tas atrodas pie nākotnes...
Tā steidzamā risināšana ir jau vismaz nedēļu un , nedomāju, ka esmu vienīgais.
Mnbv
Mnbv 26.01.2023 10:19
408 ziņojumi

Atbildes (6)



Kā rīkoties? PVN ir samaksāts. Pie maksājumiem gan tas atrodas pie nākotnes...
Tā steidzamā risināšana ir jau vismaz nedēļu un , nedomāju, ka esmu vienīgais.
Mnbv 26.01.2023 10:19
Jāsūta PVN deklarācija pdf formātā caur "sarakste ar VID". Ja paši gaidīsiet kad salabos un tad tikai sniegsiet, tad sarēķinās nokavējuma naudas (jo mūsdienās nevienu VID neinteresē, ka nodoklis ir laicīgi samaksāts, ja atskaite nav laicīgi iesniegta).
_susurs_
_susurs_ 26.01.2023 11:11
831 ziņojums
Paldies par ieteikumu.
Izdarīšu.
Par VID man tāpat viss skaidrs... Uz manu atkārtoto jautājumu kā man šajā situācijā rīkoties ,lai atskaite būtu nodota, protams , atbildes nav .
Mnbv
Mnbv 26.01.2023 11:47
408 ziņojumi
Tikai jums nav jāsniedz atskaites par visiem mēnešiem, bet gan, sākot ar to, kurā tika sasniegti tie 40000. Piem 40K tika sasniegti novembrī. Jums jāsniedz novembra un decembra PVN dekl. Labāk iesniedziet vai nu caur "saraksti" vai caur "informācija VID", lai jums būtu rakstisks pierādījums, ka tas nav jūsu vainas dēļ.
Ilzex
Ilzex 26.01.2023 12:28
2666 ziņojumi
Paldies.
Aizsūtīju caur "informācija VID "ar visiem atteikuma tekstiem klāt un tad saņēmu info ,ka kļūda atrisināta un iesniedzu arī kā dokumentu. Dokuments pieņemts
Mnbv
Mnbv 26.01.2023 12:38
408 ziņojumi
Diez kuru dokumentu MAIS uzskatīs par iesniegtu - to, ko kāds sabakstīs caur Informāciju VIDam vai to, kas kā īsts strukturēts iesniegts.
Ant_lv
Ant_lv 26.01.2023 20:14
3405 ziņojumi
Mums bija tieši tāda situācija- atskaite par ceturksni, bet periodu rādīju pēdējo ceturkšņa mēnesi-t.i. 4.ceturksnis bet rādīju periodu- decembris.
Ik
Ik 30.01.2023 11:37
190 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.