По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Automašīnas pārdošana Lietuvas juridiskai personai Uz tēmu sarakstu

Automašīnas pārdošana Lietuvas juridiskai personai
Latvijas PVN nodokļu maksātājs pārdod Lietuvas PVN maksātājam lietotu automašīnu, viņi vēlas, lai Invoicē norāda Article 326-327, directive 2006/112/EC, saprotu, ka tas saistīts viņiem ar PVN maksāšanu, izlasīju un īsti nesaprotu vai es tādu varu norādīt? Paldies.
Ikucis
Ikucis 28.12.2023 13:12
155 ziņojumi

Atbildes (4)

Es teiktu, ka nevar.
Ant_lv
Ant_lv 28.12.2023 16:28
3490 ziņojumi
Ja notiek preču piegāde Eiropas Savienības (turpmāk – ES) teritorijā citā ES dalībvalstī reģistrētam nodokļu maksātājam, tad atsauce būs - Direktīvas 2006/112/EK 138.pants1.punkts.
Sinchuks02
Sinchuks02 28.12.2023 23:33
109 ziņojumi
Pat pārbaudīju Lietuvas PVN likumu, tur pat nav 326.-327.pantu Lai lietuvieši skaidro to, ar ko pamato šo nejēdzību.
Ant_lv
Ant_lv 29.12.2023 16:50
3490 ziņojumi
Direktīvas 326-327 punkti ir par lietoto preču (komisijas) PVN neaplikšanas režīmu. Ja vien jūs neesat lietoto auto tirgotājs, kas šo komisijas režīmu piemēro (maksājot PVN tikai no darījuma uzcenojuma), tad uz šiem punktiem atsaukties protams nevar un tā arī jāpamato lietuviešiem, ka neesat lietoto mantu tirgotāji.
Attiecīgi tā ir parasta preču piegāde un rēķinā jānorāda atsauce uz "reverse charge".
_susurs_
_susurs_ 02.01.2024 21:03
846 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.