По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Pretpārbaude Uz tēmu sarakstu

Pretpārbaude
Ja mūsu firma (SIA) ir slēgusi līgumu ar kādu fondu, par konkrētu darbu izpildi. Šim fondam pašlaik tiek veikta pārbaude un šīs pārbaudošās firmas pārstāvji vēlas redzēt arī mūsu firmas dokumentāciju, apliecinājumus par darba izpildi, par to ka tas tiešām ir maksājis tik cik maksājis utt. Vai mums ir tiesības atteikt šādas pārbaudes veikšanu ( uz kāda likuma pamata), jeb mums obligāti ir jāļauj mūs pārbaudīt?
Jolantaz
Jolantaz 27.06.2002 10:20
nav ziņojumu

Atbildes (2)

cik sapritu, tas nav VID. Jūs varat sūtīt pārbaudošo firmu vienu māju tālāk. Maximums, ko var prasit no jums apstiprināt salīdzināšanas aktu.

Pareizāks būtu Jūsu jautājums: Uz kāda likuma pamata tiek pieptrasīta informācija? Varat to šamajiem pajautāt un ja tiek atrasta kāds mistisks pamatojums, tad paprasiet kompensāciju par informacijas sagatavošanu, piem., Ls 500 par katru sagatavoto informacijas vienibu. ;DDD
Ad
Ad 27.06.2002 11:18
nav ziņojumu
Liels paldies par izsmeļošu atbildi. Prieks, ka manas domas tiek pamatotas. Turklāt izlasīju līgumu un tur neviena vārdiņa nav par to ka mums būtu jāsniedz kādam šāda informācija.
Jolantaz
Jolantaz 27.06.2002 11:21
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.