Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Nodokļi un nodevas
Par ievestajiem pamatlīdzekļiem Uz tēmu sarakstu
Sanits 11.05.2005 14:18
48 ziņojumi
48 ziņojumi
Atbildes (8)
Bet partneri ir Igaunijas kompānija un ar Latvijas PVN nav nekāda sakara.
Sanits 11.05.2005 14:23
48 ziņojumi
48 ziņojumi
Ja Jūs nopirkāt Igaunijā p/l un neprasījāt rēķinu ar 0% PVN- paši vainīgi, Jums tas ir jāmaksā. Nekādu PVN nevar atdalīt- visa rēķina summa-p/l iegādes vērtība.
Cvanis 11.05.2005 14:26
74 ziņojumi
74 ziņojumi
Bet mums jau rēķinā ir tikai viena summa 1000 EUR
Sanits 11.05.2005 14:29
48 ziņojumi
48 ziņojumi
Тогда надо выяснить у продавца про налог. Если и эстонцы, и Вы - налогоплательщики, то, по-моему, ставка налога должна быть 0% и на всю сумму (1000 EUR) делаете реверс налога.
Tad kādiem man ir jābūt grāmatojumiem?
Sanits 11.05.2005 14:34
48 ziņojumi
48 ziņojumi
D1220 K5311-702.80
D2395 K5721-126.50
D5721 K2395-126.50
D2395 K5721-126.50
D5721 K2395-126.50
Stasja 11.05.2005 14:55
114 ziņojumi
114 ziņojumi
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt