По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Par uzskaites vešanu namīpašumos. Uz tēmu sarakstu

Par uzskaites vešanu namīpašumos.
Man ir radušies daudz jautājumi par to , kā tiek vest ieņēmumu un izdevumu uzskaite namīpašumos. Teiksim ,ja man pieder liels nams un man tur ir daudz īrnieku.Vai vajag stāties uzskaitē VID? Kā pieņemt darbā sētnieku,santehniķi? Vai ir kaut kā jāatskaitās VID? Kas vispār notiek ar grāmatvedību šajos gadījumos? Esmu daudz lasījusi, bet jo vairāk lasu , jo mazāk saprotu.Kā pakustinu kādu jautājumu , tā rodas 100 citu.Varbūt ,ka kādam ir informācija par šādiem gadījumiem , būšu ļoti pateicīga ,ja palīdzēsiet ar padomu vai norādīsiet ceļu kur iet lai tiktu ar to skaidrībā.
Ale
Ale 14.11.2002 14:10
nav ziņojumu

Atbildes (1)

1) Jāreģistrējas VID kā saimnieciskās darbības veicējam, ir nianses, vai jums ir tikai īrnieki, vai arī ir nomnieki.

2) Jāsniedz soc. atskaites kā pašnodarbinātajam.

3) Sētnieks u.c. parastajā kārtībā, kādu nosaka likumdošana.

Varam kontaktēties, e-pasts gcukurins@navigators.lv jo pašlaik vedu grāmatvedību kādam namīpašniekam, kam ir gan īrnieki, gan nomnieki.
Gguna
Gguna 21.11.2002 16:49
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.