По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Gada pārskats

Filiāle Uz tēmu sarakstu

Filiāle
Sveiki, man ir firma, ar kuru liigums (viņi no musm pērk preces), tagad atnesa jaunu sadarbiibas liigumu, tur ir taa pati firma-ar kuru mees straadaajam, bet klaat veel pierakstiits-FILIAALE piem. Alfa-un cits VRN-kaa sanaak, tad taa ir cita firma?? cikts klients??

nesaprotu

pastaastiet luudzu siikaak
Kml
Kml 22.10.2005 19:28
1086 ziņojumi

Atbildes (5)

filiāle es saprotu ir viņu struktūrvienība.
Cleo_
Cleo_ 22.10.2005 19:30
133 ziņojumi
es arii aagraak taa domaaju, bet man priekshaa tagad staav komersanta filiaales regjistraacijas aplieciiba, kur ir cits VRN

bet kaa paliek ar adrese??? t.i. tai filiaakei fiz. adrese ir taadaa, kaa pamatfirmai?
Kml
Kml 22.10.2005 19:33
1086 ziņojumi
Ja cits reģistrācijas Nr., tad es lieku jaunu klientu. Ja reģ. Nr. tāds pats, tad visu lieku uz vienu.
Velta50
Velta50 22.10.2005 19:34
280 ziņojumi
kaads var ieteikt, kur var palasiit par filiaalem

P.S. iznjemot komerclikumu
Kml
Kml 22.10.2005 19:47
1086 ziņojumi
Камилла, а в регистре плательщиков кто плательщик, они оба что-ли? ПВН кто платит? Если этот филиал не ведет деятельность самостоятельно, а только как структурная единица головного предприятия, то не бери в голову и работай только в реквизитами головного как плательщика.
Tt7
Tt7 22.10.2005 20:35
37863 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.