По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Gada pārskats

revidevts ierakstīts komercreģistrā Uz tēmu sarakstu

revidevts ierakstīts komercreģistrā
Ja revidents atsakās parakstīt revidenta atzinumu, jo viņš to nav veicis, vai šim revidentam ir kaut kādas tiesiskās sekas, šis revidents nav arī devis rakstisku piekrišanu, lai viņu reģistrētu kā revidentu šim uzņēmumam.
Dluk
Dluk 22.12.2005 10:48
396 ziņojumi

Atbildes (31)

Es skaitījos arī vienā firmā revidents.Šovasar mani sauca uz finansu policiju par šīs firmas darījumiem.Labi,ka neko nezināju par šīs firmas darījumiem un nebiju neko parakstījusi.Sajūta nu nebija nekāda labā.
Valentinar
Valentinar 23.12.2005 09:35
411 ziņojumi
Valentinar

Es skaitījos arī vienā firmā revidents.

--------------------------

за зарплату?

или просто записана?

мне интересно, надо ли заключать трудовой договор?
Shket
Shket 24.12.2005 13:29
560 ziņojumi
Nē darba līgums ar revidentu nav jānoslēdz.Zvērināti revidenti parasti jau ir paši reģistrējušies VID kā nodokļu maksātāji . Bet ja nav zvērināti revidenti , tad ja saņem samaksu tad varbūt darbuzņēmuma līgumu par konkrēta darba izpildi.
Ilma
Ilma 27.12.2005 08:43
30495 ziņojumi
Reģistrējot uzņēmumu bija jāieraksta revidents.
Valentinar
Valentinar 27.12.2005 10:27
411 ziņojumi
Jā es esu tas revidents kas negrib parakstīt, bet kāpēc man tas ir jādara ja es šo firmu nezinu, ne tās daebību neko, pēc komerclikuma viņi var pieaicināt arī citu nevis to kurš ierakstīts KR.
Dluk
Dluk 28.12.2005 09:23
396 ziņojumi
Kur tad tas ir teikts KL?
Ilma
Ilma 28.12.2005 09:42
30495 ziņojumi
Nu protams neparakstiet, ja neesat devis piekrišanu un tā firma nav iesniegusi Jums dokumentus pārbaudei, bet tikai pieprasa parakstu.
Ambera
Ambera 28.12.2005 09:51
21759 ziņojumi
Ja esat ier.KR,tad droši vien valdei uzrakstiet iesniegumu,ka atsakaties būt par firmas revidentu un lai reģistrē citu.
Valentinar
Valentinar 28.12.2005 14:10
411 ziņojumi
Valde, padome vai dalībnieki, kuri pārstāv ne mazāk par vienu desmitdaļu no pamatkapitāla, var dalībnieku sapulcē vai ne vēlāk kā divus mēnešus pēc dalībnieku sapulces celt motivētus iebildumus pret ievēlēto revidentu. Dalībnieku sapulcē celtos iebildumus nekavējoties izšķir pati sapulce, bet, ja iebildumi celti vēlāk, strīdīgo jautājumu izšķir dalībnieku sapulce, kas sasaucama ne vēlāk kā divu mēnešu laikā pēc tam, kad iebildumus saņēmusi valde. Ja iebildumi tiek noraidīti, iebildumus cēlušajiem dalībniekiem, kas pārstāv ne mazāk par vienu desmitdaļu no pamatkapitāla, ir tiesības uz sava rēķina pieaicināt citu revidentu. Pieaicinot citu revidentu, ievēlētā revidenta statuss un tiesību apjoms nemainās.

(6) Šā panta piektajā daļā noteiktajā kārtībā pieaicinātajam revidentam ir tādas pašas tiesības kā ievēlētajam revidentam, un uz viņu attiecināmi tie paši likuma noteikumi.
Dluk
Dluk 28.12.2005 15:38
396 ziņojumi
Un ILMA vai jūs parakstat revidenta atzinumus pat neredzot dokumentus
Dluk
Dluk 28.12.2005 15:39
396 ziņojumi
Dluk, nekādā gadījumā nē. Bat vai tad firma Jums atsakās dot savus dokumentus pārbaudei?Un no otras puses apbrīnoju , ka firma var ierakstīt KR revidentu par to viņam arī nepaziņojot .Ja firma tā būtu darījusi , tad protams PRINCIPĀ neparakstītu viņu dokumentus.
Ilma
Ilma 28.12.2005 16:03
30495 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.