По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Основное средство Uz tēmu sarakstu

Основное средство
Уважаемые коллеги,с использованием программы,голова не работает,задали вопрос,если основное средство выбывает в середине месяца,мы считаем полностью износ за этот месяц или нет, мне кажется полностью,согласны?Спасибо
Anaidadiana
Anaidadiana 31.10.2006 12:54
187 ziņojumi

Atbildes (6)

da
Ilonchik
Ilonchik 31.10.2006 12:57
336 ziņojumi
Это как у вас принято. Можно и за каждый день считать. А можно считать и по месяцам. Все равно с точностью до дня СПИ определить невозможно.

Если износ считается по месяцам, то надо определиться, что делать с неполными месяцами прибытия и убытия.

По старой памяти принято, что месяц прибытия не считается, а месяц выбытия считается как полный. Тогда износ за этот месяц будет начисляться полностью.

Но это не догма. Возможны и другие варианты.
Maija
Maija 31.10.2006 12:59
28223 ziņojumi
И на том спасибо,а то думала совсем плохая стала:-)
Anaidadiana
Anaidadiana 31.10.2006 12:59
187 ziņojumi
Ja saņem jaunu pamatlīdzekli mēneša vidū, amortizēt sāk ar nākoša mēneša 1.datumu pārdodot pamatlīdzekli mēneša vidū, to vēl amortizē līdz mēneša beigām Tas nu gan ,cienījamie kolēģi, būtu jāzin pat nakts laikā, ja pamodina un paprasa.
Mickevin
Mickevin 03.11.2006 11:30
187 ziņojumi
būtu jāzin pat nakts laikā, ja pamodina un paprasa...

A ne būt nē!

Šāda nostāja BIJA, bet,ja pārlasīsiet 7.LGS nekur neatradīsiet šādu noteikumu.

Paši nosakiet, kā rēķināsiet!
Mu-maija
Mu-maija 03.11.2006 21:49
15863 ziņojumi
Mickevin, если уж так категорично что-то утверждаете, то неплохо бы и ссылку на нормативку давать Или пишите, что это ваше личное мнение.
Albina
Albina 03.11.2006 22:38
64702 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.