По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

datums, kad VID izdrukās uzrādās iin Uz tēmu sarakstu

datums, kad VID izdrukās uzrādās iin
Piemēram, augusta pēdējā darba dienā atbrīvots darbinieks, tajā dienā viņam izmaksāts viss, kas pienākas, ieturēts iin, iemaksāts budžetā. šis iin man jāuzrāda atskaitē par augustu. atskaite jāiesniedz līdz mēneša 10.datumam atskaiti par augustu iesniedzu līdz 10.septembrim bet VID izdrukā iin parādās it kā ieturēts 10.augustā un par periodu no 10.līdz 30.augustamtiek aprēķināta nokavējuma nauda.... Tā sanāk. Vai arī es kaut ko nepareizi saprotu....? Vai var kāds paskaidrot? Kā rīkoties tādā situācijā?
Abways
Abways 02.01.2007 21:06
65 ziņojumi

Atbildes (22)

не знаю
Irena22
Irena22 03.01.2007 14:19
42998 ziņojumi
Man radusies sen tāda doma, ka šitā atskaišu un maksāš kārtība IIN ir bezmaz noorganizēta speciāli, lai varētu iekaseet šad tad kavējuma naudas.Jocilvēki putrojās nemitīgi.

Teorētiski neesi nogrēkojies ne par matu , bet iekaseet var.Manpiemēram bija tā- ar jūnija mēnesi pārtraucām darbību un tāpēc visus maksājumus par maija mēnesi arī IIN veicu loģiski 31.maijā.Un basta! Baka nolikta mierā.Viss tika samaksāts it kā laicīgi, bet man bija viena kļūda atskaite nodevās kā vienmēr ar ierakstu, ka algas izmaksa notiek līdz 12. datmam.Bāc- nokavējuma nauda.Visskau buutu labi ,ja nebūtu apturējuši darbību,jo naudiņa tik plusējās klāt.Pamanīju šo lietu laicīgi guži nejauši cita iemsla dēļ.:-S
Squirrel
Squirrel 03.01.2007 14:32
809 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.