По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

VKS Uz tēmu sarakstu

VKS
Laikam jau jāliek šeit mans jautājums.

Paņemts aizņēmums EUR Hipotēku bankas. Viņi paši apmaksā mūsu rēķinus, ti, iesniedzu rēķinu, izvērtē vai atbilst nosacījumiem, piešķir EUR, apmaksā latu rēķinu.

Pie apmaksas parāda savu EUR kursu.

Aizdevuma summu iegrāmatoju pēc LB kursa, pie apmaksas rodas kursu starpība. Man šī starpība pie katra darījuma jāliek uz VKS? Jo katru dienu cits valūtas kurss.

Tajā pašā kontā man jāiemaksā EUR komisaijas naudu segšanai. Šie izdevumi ir pēc LB kursa?!
Ince
Ince 06.09.2007 13:12
425 ziņojumi

Atbildes (4)

vairāk gan izskatās pēc kredītlīnijas

K aizdevums D konvertācija

K konvertācija D LVL konts

K LVL konts D kreditors

līdz ar to kontā konvertācija gada vai mēneša beigās ir redzamas visas kursa svārstības bez atsevišķa aprēķina
Yansis
Yansis 06.09.2007 13:17
666 ziņojumi
1)Izsniegts aizdevums, grāmatoju pēc LV kursa (0.702804)

D nauda(eur konts Hipoteku bankā) / K aizdevums (5gr) - 1323.82 EUR (930.39 LS)

2) Izlietots aizdevums

D latu kreditors / K nauda (eur konts Hipoteku banka) - 1323.82 EUR (0.694400) (919.26 Ls)

3) darījuma rezultātā rodas VKS 11.13 LS

D 8250 / K nauda (eur konts Hipotēku banka)

Vai šādi ir parezi? Man tacu saņemtais EUR jāgrāmato pēc LB kursa?

Un tālāk - iemaksāju kontā 100 EUR, lai no tiem segtu komisijas maksas. Šie darījumi arī pēc LB kursa?
Ince
Ince 06.09.2007 13:40
425 ziņojumi
ja tas viss notiek grm uz papīra, tad jā, bet ja ir grāmatvedības programma, tad vnk ir pa vidu starp 1) un 2) ieviest konvertācijas kontu un nebūs pie katra darījuma jāreizina ar valūtas kursu un šie 11.13 parādīsies konvertācijas kontā kā atlikums D vai K, bet atlikumu bankas valūtas kontā pārskata perioda beigās pārvēršot LVL varēs konstatēt radušās svārstības attiecībā pret iepriekšējā perioda atlikumu
Yansis
Yansis 06.09.2007 15:55
666 ziņojumi
Paldies!
Ince
Ince 06.09.2007 20:57
425 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.