По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

PVN (iz ES v ES ,Rossiju) Uz tēmu sarakstu

PVN (iz ES v ES ,Rossiju)
Pokupajem tovar v ES i prodajem ego v Litvu.Tovarnaprjamuju edet v Litvu. V deklaraciji pokazivajem revers na pokupku i 0% na prodažu v Litvu.segodnjavislušala mnenije inspektora,čto mi dolzni bili regestrirovatsa v Germaniji,kak PVN platelšcik čitaju 26.pantsi ničego ne ponimaju :'( A vopros voznik,potomucto hotim tak že otpravit tovar v Rossiju ,a kak zdes postupit ne znaju
Lily
Lily 13.09.2007 14:16
260 ziņojumi

Atbildes (2)

А чего Вы не понимаете? Если Вы с стране ЕС товар покупаете и оттуда же продаете, то там надо регистрироваться.

А так у Вас два пути - первый, это из страны ЕС везти товар в Латвию и из Латвии в Литву. Второй, оформлять все как трехстроннюю сделку, где Вы будете посредником,тогда регистрироваться не надо, а отчитываться будете здесь по трехсторонним сделкам.

А с Россией трехстороняя сделка не катит, т.к. для нее надо, чтобы все три участника были плательщиками ПВН разных стран ЕС. С Россией будет экспорт.
Ksjusha
Ksjusha 14.09.2007 20:05
11011 ziņojumi
http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/met_pvn_piemerosana.doc
Tatjana77
Tatjana77 14.09.2007 20:11
7478 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.