По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Degvielas rēķins no Igaunijas Uz tēmu sarakstu

Degvielas rēķins no Igaunijas
Labdien!Ir saņemts rēķins par patērēto degvielu no Igaunijas (Port One OU). Tur ir litri, summas EEK un Eiro, pvn maksātāja Nr., bet nav minēts, ka pvn 0%. Vai mums jārēķina PVN? Droši vien jau jārēķina
Editel
Editel 10.11.2007 16:55
204 ziņojumi

Atbildes (9)

Vai degviela ir pirkta un ievesta Latvijā ar rēķinu jeb pirkta Igaunijā un ielieta transporta līdzeklī un izlietota Igaunijā un tālāk braucot??
Guntagermane
Guntagermane 10.11.2007 17:03
1303 ziņojumi
Там должна быть ставка 0%, независимо от того где использована.
Julijatim
Julijatim 10.11.2007 17:14
8799 ziņojumi
Degviela ielieta Igaunijā un izmantota tālāk pa Eiropu
Editel
Editel 10.11.2007 17:16
204 ziņojumi
0 likme ir izvedot uz citu ES valsti bet izlietojot ES valsts teritorijā- parastais PVN .( attiecas uz degvielu transporta līdzekļu bākās)

Par turpmākā pareizību neesmu pārliecināta un nianses nezinu bet esmu dzirdējusi:

Dokumentus par ES teritorijā veiktajiem pirkumiem un izlietotajiem ārpus Latvijas apkopo un kaut kādā veidā atgūst PVN

Pašlaik nav noskaņas rakt likumus.
Guntagermane
Guntagermane 10.11.2007 17:48
1303 ziņojumi
Юль, почему 0%? Должен быть местный ПВН.
Albina
Albina 10.11.2007 17:48
64705 ziņojumi
Nujā, ar to atgūšanu ir skaidrs, tur jāreģistrējas tajās valstīs par pvn maksātāju, ir juristu kantori, kas viņu atgūst, bet man tagad vairāk interesē attiecības ar VID - ir vai nav jārēķina tas PVN reverss
Editel
Editel 10.11.2007 17:51
204 ziņojumi
Ja degviela ielieta transporta līdzeklī un rēķinā attiecīgais normālais pārdevēja valsts PVN tad reversais nav jārēķina.

Reversais PVN ir gadījumos kad PVN rēķinā pielietota 0 likme- (izvešana uz citu ES dalībvalsti)
Guntagermane
Guntagermane 10.11.2007 17:57
1303 ziņojumi
Paldies, sāku saprast. Tagad tikai jādomā, kā izlabot ieprieksējā mēneša kļūdu, tad arī bija tāds rēķins un es iesniedzu VID PVN2. Tagad jādod labojums, bet EDS laikam neļaus tukšu veidlapu iesniegt. Citu preču no ES nebija...
Editel
Editel 10.11.2007 18:10
204 ziņojumi
Port One OU- работает по принципу Tax Free. Заплаченный вами ПВН в других евпопейских странах будет вам возвращен, Сроки возврата оговорены в договоре, "Мои" умудряются покупать топливо в Латвии, используя карточки Port One OU, т.к. топливо получается дешевле.
Starina
Starina 10.11.2007 18:52
6468 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.