По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Atskaite LB Statistikas pārvaldei Uz tēmu sarakstu

Atskaite LB Statistikas pārvaldei
Недавно для себя открыла документ "Informācijas par nebanku ārējiem maksājumiem sagatavošanas noteikumi" в котором есть фраза Latvijas Bankai tiek sniegta informācija par katru nebankas (rezidenta) ārējo maksājumu, kura apjoms, pārrēķināts latos pēc Latvijas Bankas noteiktā attiecīgās valūtas kursa darījuma datumā, pārsniedz 1 000 latu." выходит мне нужно было славать отчеты о всех платежах за пределы Латвиии превышающих эту сумму

Хотелось поинтересоваться у коллег - сдаете ли вы такие отчеты?
Fush
Fush 08.05.2008 13:49
56 ziņojumi

Atbildes (6)

Es nododu.:'(

No jauna gadā aizmirsu par vieņie, tad apriļi paši pazvanija un paprasija lai nododu vismaz par par marta mēnesi. Murgs....
Bitite33
Bitite33 08.05.2008 13:54
150 ziņojumi
jā es arī nododu, Tildē pat var izdrukāt! Bet es arī regulāri aizmirstu, tad viņi laipni atgādina....
Krikliepa
Krikliepa 08.05.2008 14:02
207 ziņojumi
Varbūt pateiksiet kur Tildē to var izdrukāt? Man ir gan Tilde, gan ārējie m kasājumi, varētu būt noderīga informācija!
Nata76
Nata76 08.05.2008 14:10
35 ziņojumi
Man gan nav Tildes, man ir tikai "JUMIS"
Andaz
Andaz 08.05.2008 21:07
27892 ziņojumi
О платежах за пределы никогда не сдавала. Обычно требуют инфу о входящих платежах.
Albina
Albina 08.05.2008 21:28
64702 ziņojumi
При оплате через банк со счета им-же все видно, вот за зачисление из-за рубежа сами присылали специальный бланк
Iks
Iks 09.05.2008 11:59
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.