По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Pakalpojumi ES Uz tēmu sarakstu

Pakalpojumi ES
Sakiet, lūdzu, kā ir ar pakalpojumiem ES tagad pa jaunam? Pēc kāda panta var piemērot PVN 0%, ja Latvijā ieved uz laiku preci, saremontē un aizved atpakaļ? agrāk bija 28. pants, tagad tāda vairs gandrīz nav... paldiesiņš :)! VIDā teica, ka viņiem tikai rīt būs seminārs, pagaidām viņi neko nezinot
Gnuuu
Gnuuu 04.01.2010 13:44
151 ziņojums

Atbildes (4)

Ввоз на время вообще никогда объектом ПВН не был, и никаких ставок не указывалось никогда, Вы это о чём сейчас? Ремонт - это услуга, оказали плательщику, указали на основании какой статьи этот ПВН платить обязанность получателя услуги, оказали не плательщику - наша ставка ПВН.
Tt7
Tt7 04.01.2010 13:52
37863 ziņojumi
Es pareizi sapratu - pakalpojums ES, piemēram, kādas kustamas mantas remonts, ir apliekams ar PVN 21%?
Gnuuu
Gnuuu 04.01.2010 18:20
151 ziņojums
Если ремонтируете плательщику другой страны и вывозите после ремонта туда, то 0%.
Tt7
Tt7 05.01.2010 09:29
37863 ziņojumi
un viņš savā valstī uzrēķinās PVN pēc savas valsts likumiem? Un kāda atsauce uz likuma pantiem jāiekļauj rēķinā? vai varbūt uz ES direktīvu kādu? PS - paldies milzīgais
Gnuuu
Gnuuu 06.01.2010 07:10
151 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.