По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

PVN gada deklaracija EDS Uz tēmu sarakstu

PVN gada deklaracija EDS
Piekeeros arii es beidzot. Bet uzreiz apraavos. Kaa jaapilda taa deklaraacija, nekad neesmu pildiijusi EDS. Ierakstiiju summu budzetaa maksaajamaa nodokla sumaa, betv lec aaraa ka nepareizi aizpldiits. Vai tad man ir javada summa pirms korekcijaam, un tad summa pareizaa peec korekcijaam? Neko nesaprotu. Mums te to labojumu vairaak nekaa iesniegto pirmreizeejo. Sajukshu praataa pildot.:-@
Iveta777
Iveta777 29.04.2010 16:11
279 ziņojumi

Atbildes (12)

Iveta777- Korekcijas PVN deklarācijā nav viens un tas pats, kas labojumi. Ja jūs domājat, ka labojumu dēļ jātaisa deklarācija, tad tā tas nav. PVN deklarācija jānodod, ja ir bijuši ar PVN apliekami un neapliekami darījumi. Ja tas tā nav, tad vispār nav jānodod.
Vijoliite
Vijoliite 29.04.2010 16:19
1711 ziņojumi
Neko nesapartu. Deklaraacija jaanodot ta kaa taa. Bet kaa vinja pildaas?
Iveta777
Iveta777 29.04.2010 16:28
279 ziņojumi
PVN deklarācijā ir runa par proporciju un nevis korekciju labojumu izpratnē.

http://www.vgk.lv/lv/forum/5/91339/
Vijoliite
Vijoliite 29.04.2010 16:28
1711 ziņojumi
Kāpēc jānodod deklarācija tā kā tā? Šogad vairs nav jānodod:-)
Vijoliite
Vijoliite 29.04.2010 16:30
1711 ziņojumi
Nav janodod PVN deklaraacija par 2009 gadu? Kādos gadijumos ir jaanodod?
Iveta777
Iveta777 29.04.2010 16:36
279 ziņojumi
No likuma "Par PVN" 11.panta

(10) Apliekamā persona līdz nākamā gada 1.maijamiesniedz Valsts ieņēmumu dienestam deklarāciju par taksācijas gadu gadījumos, ja:

1) mainās ar nodokli apliekamo un neapliekamo darījumu proporcija par taksācijas gadu;

2) veikta jebkāda maksājamā nodokļa vai atskaitītā priekšnodokļa korekcija saskaņā ar šajā likumā noteiktajām prasībām;

3) veikti darījumi, kas saistīti ar maksāšanas līdzekļu (valūtas), citu naudas tirgus instrumentu, atvasināto finanšu instrumentu un pārvedamo vērtspapīru tirdzniecību Finanšu instrumentu tirgus likuma izpratnē (tai skaitā valūtas nākotnes darījumi).
Vijoliite
Vijoliite 29.04.2010 16:37
1711 ziņojumi
veikta jebkāda maksājamā nodokļa vai atskaitītā priekšnodokļa korekcija saskaņā ar šajā likumā noteiktajām prasībām....

ir veikta un ne viena vien. Taapeec arii neko nesaprotu.
Iveta777
Iveta777 29.04.2010 16:43
279 ziņojumi
Es patreiz nevaru atrast to tēmu, kurā nonāca pie vienota secinājuma, ka šādas atgrieztās un saņemtās atpakaļ preces, kas nonāk 57.rindā un laikam 67., tas neskar. Es pati esmu nodevusi jau februārī mazajiem uzņēmumiem GP, personīgi esmu prasījusi savā VID, atbilde ir bijusi - nav jānodod, ja vien netiek rēķināta proporcija.

Jā, un šī tēma kļuva aktuāla arī te: http://www.vgk.lv/lv/forum/1/91269/
Vijoliite
Vijoliite 29.04.2010 16:50
1711 ziņojumi
3) veikti darījumi, kas saistīti ar maksāšanas līdzekļu (valūtas), citu naudas tirgus instrumentu, atvasināto finanšu instrumentu un pārvedamo vērtspapīru tirdzniecību Finanšu instrumentu tirgus likuma izpratnē (tai skaitā valūtas nākotnes darījumi).

Подскажите пожалуйста, правильно ли я понимаю, что если были сделки в валюте, то годовую декларацию надо сдавать?
Allastar
Allastar 29.04.2010 18:06
327 ziņojumi
неправильно, не в валюте, а с валютой

твердое ИМХО
Kel
Kel 29.04.2010 20:16
12066 ziņojumi
Reģistrējot Valsts ieņēmumu dienestā iegādāto nelietotu nekustamo īpašumu, uzcelto, rekonstruēto, renovēto vai restaurēto nekustamo īpašumu, apliekamā persona norāda kopējo PVN summu, kas uzrādīta saņemtajos PVN rēķinos par nekustamā īpašuma iegādi, celtniecību, rekonstrukciju, renovāciju vai restaurāciju, kā arī atskaitītā priekšnodokļa summu atbilstoši:

a) nekustamā īpašuma izmantošanas proporcijai saimnieciskās darbības vajadzībām un citiem mērķiem, kas nav saistīti ar apliekamās personas saimniecisko darbību;

b) saimnieciskās darbības vajadzībām paredzētā nekustamā īpašuma izmantošanas proporcijai apliekamiem un neapliekamiem darījumiem

Apliekamā persona 10 gadu laikā, sākot ar taksācijas gadu, kurā nekustamais īpašums iegādāts vai pieņemts ekspluatācijā, līdz pēctaksācijas gada 1.maijamrakstveidā informē Valsts ieņēmumu dienestu par nekustamā īpašuma izmantošanu taksācijas gadā atbilstoši iepriekš minētajām proporcijām un budžetā maksājamo vai no budžeta atmaksājamo PVN summu.

Es saprotu,ka tas jādara reizē ar PVN gada deklarāciju.

Vai šo inf-u arī var iesniegt EDS?
Vinnijsp
Vinnijsp 13.01.2011 10:24
308 ziņojumi
Es pievienoju dokumentu sadaļā "Papildu informācija PVN deklarācijai"
Abra
Abra 13.01.2011 10:44
2285 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.