По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Apjukums Uz tēmu sarakstu

Apjukums
Sveiciens darba rūķiem!

Esmu apjukumā un ceru uz Jūsu palīdzību.

Varbūt jautājums nav nav gluži par grāmatvedību, taču vēlos zināt ar ko tas man draud.

Respektīvi:esmu paņēmusi mašīnu līzingā, šobrīd vēlos to pārrakstīt citai personai - māsai(gan mašīnu, gan līzinga maksājumus).Saprotu, ka to visu jādara ar bankas (iebildumu nav)un CSDD starpniecību. Tikai rodas jautājums vai man, vai māsai nekādi nodokļi nav jāmaksā - vai tā neskaitīsies kā pārdošana un ar ko būs jāsaskaras, ja vēlāk gribēšu to mašīnu atpakaļ.Vai es varēšu vnk aiziet uz CSDD, ar māsu, un pārrakstīt mašīnu uz mana vārda, protams, kad būs nosegts līzings. Formāli iznāk, ka mašīna skaitīsies uz māsas vārda, bet maksāšu es.

Ceru, ka aprakstīju saprotami situāciju un padomi sekos no Jūsu puses.

Paldies!

Un jauku atlikušo darba dienu!:-)
Jamejais
Jamejais 30.09.2010 13:38
46 ziņojumi

Atbildes (7)

Dāvanas no fiziskajām personām, ja tie ir radinieki - netiek aplikti ar IIN.

Nav tikai saprotams, kamdēļ vajadzīga šada rosība - tur arī var rasties problēmas.
Mu-maija
Mu-maija 30.09.2010 13:44
15863 ziņojumi
Ja vēlāk gribēsiet atpakaļ, kāpēc jātērē laiks un nauda un jāpārraksta?

Lai māsa brauc kādu laiku, lai dod Jums naudu līzingam, un uz priekšu!

Kad dos auto atpakaļ, atkal maksāsiet pati.

Es Jūsu vietā nesarežģītu sev dzīvi.
Aivars007
Aivars007 30.09.2010 14:16
26984 ziņojumi
IIN nav jāmaksā, bet jāmaksā par pārreģistrāciju. Man tikai nav skaidrs jūsu rīcības motīvs...
Int
Int 30.09.2010 14:21
157 ziņojumi
pati = varbūt pats?

Katrā ziņā jamējā plānotajai rīcībai loģisku izskaidrojumu es neredzu.
Aivars007
Aivars007 30.09.2010 14:22
26984 ziņojumi
Jūs nevienam neko nepārdodat-mašīna nav Jūsu, bet gan līzinga.Jūs atgiežat a/m tās likumiskam saimniekam-līzinga kompānijai.Ja iegādājoties a/m atskaitījāt PVN priekšnodokli, tad tagad caur korekciju jāaprēķina no atlikušās vērtības (pēc grafika) un jāatgrāmato.
Reku
Reku 30.09.2010 15:25
66 ziņojumi
Reku

Es sapratu, ka darījums ir ar fizisku personu. Kāds tur PVN!
Aivars007
Aivars007 30.09.2010 15:44
26984 ziņojumi
paldies Jums par atsaucību!

Taču loģika tam visam ir, tikai ļoti gari jāapraksta un ir tā sarežģīta. Vēlējos tikai zināt vai, izņemot pārreģistrāciju tagad un pēc tam, ir vēl kas, ar ko būs jāsaskaras.Tas viss arī nenotiks 1 gada laikā...tā, ka tiešām paldies:-)
Jamejais
Jamejais 30.09.2010 15:55
46 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.