По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Eiro ieviešana

Pāreja uz euro 31.12.13-01.01.14 Uz tēmu sarakstu

Pāreja uz euro 31.12.13-01.01.14
Sveiki kolēģi !
Gribētos padalīties un dzirdēt no citiem par praktisko pusi ar pāreju uz euro no 31.12.13 uz 01.01.14 grāmatvedības sistēmās.
Mums tikko tika veikta (gv sistēmas apkalpotāji) praktiskā pāreja un lūgums pārbaudīt vai atlīkumi sakrīt utt.
Atveros gv sistēmu redzu, ka nesakrīt atlikumi, tas vēl būtu sīkums(nosacīti) bet valūtas konvertācijas nesakritības ir iegrāmatotas arī tajos kontos, kuros nav atlikumi uz 31.12.13. Kad vērsos pie apkalpotājiem ar jautājumu kapēc tas tika darīts un jākonvertē taču ir atlikumi, viņi ar putām uz lūpām apgalvo, ka pilnā konvertācija (tas ir ņemot vērā vecos ierakstus) jāveic katram gv. kontam/kontējumam. Kad vaicāju, kur viņuprāt tas ir rakstīts, viņi man atmeta Euro ieviešanas likuma rindkopu , kur rakstīts , ka jākonvertē atlikumi un katrs gv ieraksts. Es to saprotu (arī pēc piemēriem) -atlikumiem un to katram ierakstam, viņi nē -un pastāv uz savu. Vai tiešām es jau jūku prātā? Ko darīt? Kā Jums citiem ar to ir veicies?
Dapu
Dapu 14.03.2014 12:49
46 ziņojumi

Atbildes (2)

Citi izlabo manuāli, izdzēšot to, ko nevajag un atstājot to, ko vajag.
Andaz
Andaz 14.03.2014 13:58
27892 ziņojumi
Paldies par ideju. No stresa nespēju loģiski domāt.
Dapu
Dapu 14.03.2014 15:07
46 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.