По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

GADA IENĀKUMU DEKLARĀCIJA Uz tēmu sarakstu

GADA IENĀKUMU DEKLARĀCIJA
esli ja v 2002 godu za ucebu uplatila 300.-Ls Mozno li castj deneg 150.-Ls ukazatj v deklaracii, kotoruju sdast otec, a vtoruju castj s (300,-Ls) 150.-ls ukazatj v mojej deklaracii?
May
May 18.03.2003 12:00
nav ziņojumu

Atbildes (4)

Согласно последним изменениям правил № 336. Можно. Смотрите Референт за 18.03.2003.
Amuil
Amuil 18.03.2003 12:14
26312 ziņojumi
Togda kak mne ukazivatj etu summu. Po 150.-Ls v kazdoj deklaracii ili ?
May
May 18.03.2003 12:34
nav ziņojumu
Es tiko biju VID un pie reizes parjatāju Nekas nav mainits 150Ls.šogad un 150 Ls.nakošgad.Un TIKAI sava deklaracija.Šita avize viņiem jau ari bija atnesta bet ta viņi to lietu nesaprot ,ka var dalīt uz visu ģimeni.
Puce
Puce 18.03.2003 15:05
nav ziņojumu
Еще раз прочитала изменения правил КМ 336. Извиняюсь , речь шла о расходах упомянутых в п.3 (т.е. плановые операции,зубной и т.д. которые без ограничений). Эти расходы если Вам не хватает Вашего ПНН можно указать в декларации других членов семьи. А на расходы на образование и мед. (до 150,00 латов) это не распространяется. Еще раз извиняюсь.
Amuil
Amuil 18.03.2003 17:20
26312 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.